Případové studie

Přepínače XS708T, XS716T, XS728T, XS748T

Hawk-Eye Innovations: Jestřábí oko

Hawk-Eye Innovations je přední inovátor v oblasti sportovních technologií. Jejich systém pro monitorování sportovních utkání Hawk-Eye, který byl poprvé použit jako nástroj k analýze rozhodování v kriketu v televizním vysílání, se dnes stal nedílnou součástí více než 20 sportů a každý rok pokrývá 7 200 utkání na více než 450 stadionech ve více než 65 zemích.

Přístupové body WAC540, přepínače GC752XP

Jak škola Trinity-Pawling School zpříjemňuje život v kampusu pomocí lepšího a flexibilnějšího WiFi připojení

Jedna z předních severoamerických škol pro chlapce dostála svého závazku poskytovat svým studentům nejlepší možné podmínky pro studium pomocí investic do bezpečného a flexibilního širokopásmového Wi-Fi řešení od společnosti NETGEAR. Mezi výhody řešení patří snížené náklady, jednoduchá správa a flexibilní škálovatelná platforma pro budoucnost.

Služba Insight

Hopemate Soft: NETGEAR Insight je nadějí pro SMB sítě

"NETGEAR Insight nabízí nejsnadnější monitoring a řešení problémů klientských sítí na trhu."

Přepínač M4300, přístupový bod WAC540

Kramer Electronics: moderní síť přímo stvořená pro Pro AV

"Síťové řešení NETGEAR je velmi flexibilní a v případě potřeby ho lze kdykoli dále rozšířit. Velkou výhodou jsou také prvotřídní podpůrné služby, které máme nepřetržitě k dispozici."

Wi-Fi systém Orbi Pro

Carlo's Coffee Bar: Spolehlivá Wi-Fi síť pro návštěvníky i zaměstnance

"Orbi Pro poskytuje super rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, které kavárna potřebuje. Díky absenci výpadků probíhá přijímání objednávek i bezhotovostních plateb naprosto bezproblémově."  

Služba Insight Pro, přístupové body WAC510, přepínač GS418TPP 

Dundas Museum & Archives: Moderní spolehlivá Wi-Fi se vzdálenou správou

"Je složité předpovídat, co nám neustále se vyvíjející technologie v budoucnu přinesou. Už teď jsme si ale jistí, že díky NETGEAR Insight máme k dispozici bezdrátové řešení, které bude odpovídat požadavkům muzea po mnoho dalších let".

Přepínače GS748T 

BMW: Od kabelové džungle k dokonalosti

"Potřebovali jsme inteligentní přepínače, které by podpořily celkové řešení a poskytly nám nejlepší soubor funkcí za dostupnou cenu. Přepínače NETGEAR Smart jsme si vybrali zejména kvůli jejich rozmanitým funkcím splňujícím požadavky gigabitové sítě. Důležitá byla samozřejmě také cena. Implementace komplexního L2/L3 managementu by nás u jiných zařízení vyšla třikrát až čtyřikrát dráž."

Wi-Fi systém Orbi Pro

Healthworks Chiropractic: Spolehlivé připojení napříč celou klinikou

"Wi-Fi systém Orbi Pro je pro naši kliniku velkým přínosem. Nejenže vyřešil dosavadní problémy s pomalým a nespolehlivým připojením, ale zároveň rozšířil dosah Wi-Fi signálu do všech ordinací, kanceláří, čekárny i recepce. Velkou výhodou je také velmi snadná a rychlá instalace a správa zařízení, kterou můžeme díky mobilní aplikaci provádět odkudkoli v dosahu internetové sítě."