Případové studie

M4300

Beltline Church of Christ, USA

Alabamská náboženská organizace Beltline Church of Christ využívá AV systém k udržování efektivní a inkluzivní komunitní zkušenosti.

Základem církevní AV-over-IP sítě se staly přepínače NETGEAR z řady M4300

Orbi Pro

Tommy's Kayaks, USA

Půjčovna kajaků Tommy's Kayaks je ukrytá hluboko v lesích v americkém Kentucky, obklopená řekami a potoky, jako je Rolling Fork. Zákazníkům, kteří nevlastní loď, umožňuje užít si příjemný čas na vodě.

Svou kancelář a rozlehlé venkovní prostory firma vybavila Wi-Fi mesh systémem NETGEAR Orbi Pro.

Insight

Matador Networks, USA

Matador Networks se sídlem v texaském McKinney se zabývá poskytováním spravovaných služeb (MSP). Jedná se o úspěšnou firmu založenou na poskytování vynikajících zákaznických služeb a procesu ladění technologií, čímž se odlišuje od konkurence. V provozu jí pomáhá služba NETGEAR Insight.


Orbi Pro

R&M Distribution, Skotsko

Společnost R&M Distribution je dodavatelem elektrických materiálů a produktů, a to především z nových a právě vznikajících technologií. K předvádění zákazníkům potřebuje kvalitní připojení k internetu - a s tím jí vypomohl Wi-Fi systém Orbi Pro od NETGEAR.

Pro AV přepínače M4300

Harrisburg University, USA

Harrisburg University (HU) přináší inovativní univerzitní program zaměřený na e-sport, který přitahuje velmi talentované studenty z celého světa. Přepínače M4300 od společnosti NETGEAR hrají ústřední roli v působivém herním zážitku, který zajišťuje místní AV přes IP (AV over IP) síť. 

Orbi Pro

Vintners Retreat, Nový Zéland

Ubytovací komplex Vintners Retreat na Novém Zélandě je turistickým rájem. V resortu uhnízděném mezi čtyřmi špičkovými vinicemi se nachází hlavní budova recepce a 14 vil pro 4 až 6 osob rozložených na 4 hektarech. Majitelé zde nasadili Wi-Fi systém NETGEAR Orbi Pro AC3000 (SRK60) a stropní satelity Orbi Pro (SRC60).

Pro AV přepínače M4300

Quadram Institute, Norwich, Velká Británie

Quadram Institute je průkopnické lékařské centrum zaměřené na zdravotnický a potravinářský výzkum. K podpoře svých klíčových diagnostických, výukových a výzkumných činností, potřeboval institut AV systém, který by zvýšil úroveň spolupráce mezi klinickými lékaři, studenty a výzkumníky provádějícími a monitorujícími procedury. Využil k tomu přepínače M4300 od NETGEAR.Insight

Hummingbird Networks, Kalifornie, USA

Kalifornská společnost Hummingbird Networks nabízí komplexní portfolio technologických produktů, včetně zabezpečení sítí, počítačů, tiskáren a síťových zařízení. Většinu zákazníků Hummingbird tvoří firmy, od mikroorganizací až po společnosti z žebříčku Fortune 500.

Firma Hummingbird Networks je prémiovým partnerem NETGEAR.

Orbi Pro

GES-AGM, Pensylvánie, USA

Firma GES-AGM je skladové zařízení, které prodává velké kusy žuly strojnímu průmyslu. Ve svých rozlehlých skladech používá Wi-Fi mesh systém Orbi Pro (SRK60) od NETGEAR.

Pro AV přepínače M4300

PRG GEAR, New York, USA

PRG GEAR je celosvětově známá společnost, která působí v živém zábavním průmyslu. Využívá plně spravované přepínače M4300 od NETGEAR.

Zařízení spravovaná službou NETGEAR Insight

West Networks, Gainesville, FL, USA

IT společnost West Networks dlouhodobě využívá zařízení spravovaná službou NETGEAR Insight. 

Přepínače M4300 a S3300

Tyne Coast College, Anglie

Tyne Coast College, která je sídlem předního světového námořního školícího centra South Shields Marine School, si pro svůj upgrade sítě vybrala přepínače M4300 a přístupové body WAC720 od NETGEAR.

Přepínače M4300 a S3300

Level 3 AudioVisual, Arizona, USA

Univerzita v Arizoně si pro svou novou devítipatrovou Budovu inovací ve zdravotnických vědách v Tucsonu zvolila návrh sítě od společnosti Level 3 AudioVisual, která do designu zapojila přepínače M4300 a S3300 od NETGEAR.

Orbi Pro Wi-Fi 5 (SRK60)

Dough Society, Londýn, Velká Británie

Dough Society je první londýnská kavárna se specializací na prodej ručně vyráběných, 100 % veganských koblih. Aby svým zákazníkům poskytla ten nejlepší zážitek, nasadila ve své prodejně mesh systém Orbi Pro Wi-Fi 5 (SRK60). 

Přepínače M4300

Genesis Technologies, Lynn, Švýcarsko

Společnost Genesis Technologies poskytuje vysoce kvalitní AV systémy pro námořní trh s luxusními obytnými a rekreačními zařízeními, včetně některých z největších superjachet na světě. Pro svůj byznys zvolila přepínače AV-over-IP řady M4300 od NETGEAR kompatibilní s SDVoE.

Produkty NETGEAR spravované službou Insight

Arteris IP, USA, Francie

Společnost Arteris IP se zaměřuje na poskytování inovativních SoC (System-on-Chip) propojovacích IP technologií se širokými možnostmi využití, od automobilů po mobilní telefony. K tomu potřebuje silnou a spolehlivou síťovou technologii. Zvolila vybrané produkty od NETGEAR spravované službou Insight.

Orbi Pro (SRK60)

Creative Mailing Services, USA

Creative Mailing Services poskytují poštovní služby ve Spojených státech amerických. Se skladem o rozloze 55 tisíc čtverečních stop (5110 m2) a s pouze dvaceti zaměstnanci mají stále na pilno. Pro plné Wi-Fi pokrytí rozsáhlého skladu zvolili systém Orbi Pro (SRK60) od NETGEAR.

Přepínač M4300-96X

Télédistribution Amos, Francie

Télédistribution Amos je poskytovatel digitální kabelové televize a internetu se sídlem v regionu Abitibi-Témiscamingue v Quebecu v Kanadě. Společnost se rozhodla rozšířit kapacitu ethernetových přepínačů pro své zákazníky připojené přes optická vlákna a zvolila přepínač od NETGEAR.

Přepínače M4300 a S3300

Forbach, Francie

Městská aglomerace Forbach ve Francii chtěla provést celkovou údržbu síťového jádra a vzdálených webů. Cílem bylo sloučit řešení použitá pro optimalizaci sítě a tím usnadnit její správu. Ke splnění tohoto cíle si Forbach najalo integrátora System Solutions, který doporučil instalaci NETGEAR přepínačů 10 Gb PoE+.

Orbi Pro

Alleygroup

Alley je agentura pro digitální marketing se sídlem v Austrálii a pobočkou v Los Angeles. Tato agentura si zakládá na budováním silných vztahů se svými klienty. Mnoho z nich je rozmístěno po celém světě, proto je důsledná a uvážená komunikace vysokou prioritou. Generální ředitel společnosti Nick Lavidge oslovil společnost NETGEAR, aby mu pomohla vybudovat novou firemní síť.

Přepínač GS728TPP, přístupové body WAC72

Root-service

Root-service je poskytovatel IT služeb se sídlem ve Varelu v Německu. Společnost založená v roce 2007 Jörgem Losertem se pyšní tím, že působí jako single-source, end-to-end poskytovatel všech projektových služeb - od místních konzultací až po instalaci a uvedení hardwaru a softwaru do provozu. Nymphe strandhotel & apartments, který se nachází v letovisku Binz v Baltském moři na ostrově Rujána, požádal Root-service, aby pomohla snížit množství fyzické infrastruktury Wi-Fi sítě.

Přepínače M4300

Gamestream Scales

Gamestream je inovativní herní společnost, která svým zákazníkům přináší řešení nové generace. Hraní je nyní možné bez herní konzole nebo špičkového počítače. Tato technologie poskytuje vysoce kvalitní řešení cloudové zábavy zaměřené na mediální skupiny, telekomunikační operátory a vydavatelství her. 

Orbi Pro SRK60 

Flowers By Design: Řekněte sbohem špatné Wi-Fi

"Díky systému Orbi Pro má naše firma moderní, bezpečné a spolehlivé Wi-Fi připojení i ve chvílích, kdy je síť plně vytížena."

Přepínače XS708T, XS716T, XS728T, XS748T

Hawk-Eye Innovations: Jestřábí oko

Hawk-Eye Innovations je přední inovátor v oblasti sportovních technologií. Jejich systém pro monitorování sportovních utkání Hawk-Eye, který byl poprvé použit jako nástroj k analýze rozhodování v kriketu v televizním vysílání, se dnes stal nedílnou součástí více než 20 sportů a každý rok pokrývá 7 200 utkání na více než 450 stadionech ve více než 65 zemích.

Přístupové body WAC540, přepínače GC752XP

Jak škola Trinity-Pawling School zpříjemňuje život v kampusu pomocí lepšího a flexibilnějšího WiFi připojení

Jedna z předních severoamerických škol pro chlapce dostála svého závazku poskytovat svým studentům nejlepší možné podmínky pro studium pomocí investic do bezpečného a flexibilního širokopásmového Wi-Fi řešení od společnosti NETGEAR. Mezi výhody řešení patří snížené náklady, jednoduchá správa a flexibilní škálovatelná platforma pro budoucnost.

Služba Insight

Hopemate Soft: NETGEAR Insight je nadějí pro SMB sítě

"NETGEAR Insight nabízí nejsnadnější monitoring a řešení problémů klientských sítí na trhu."

Přepínač M4300, přístupový bod WAC540

Kramer Electronics: moderní síť přímo stvořená pro Pro AV

"Síťové řešení NETGEAR je velmi flexibilní a v případě potřeby ho lze kdykoli dále rozšířit. Velkou výhodou jsou také prvotřídní podpůrné služby, které máme nepřetržitě k dispozici."

Wi-Fi systém Orbi Pro

Carlo's Coffee Bar: Spolehlivá Wi-Fi síť pro návštěvníky i zaměstnance

"Orbi Pro poskytuje super rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, které kavárna potřebuje. Díky absenci výpadků probíhá přijímání objednávek i bezhotovostních plateb naprosto bezproblémově."  

Služba Insight Pro, přístupové body WAC510, přepínač GS418TPP 

Dundas Museum & Archives: Moderní spolehlivá Wi-Fi se vzdálenou správou

"Je složité předpovídat, co nám neustále se vyvíjející technologie v budoucnu přinesou. Už teď jsme si ale jistí, že díky NETGEAR Insight máme k dispozici bezdrátové řešení, které bude odpovídat požadavkům muzea po mnoho dalších let".

Přepínače GS748T 

BMW: Od kabelové džungle k dokonalosti

"Potřebovali jsme inteligentní přepínače, které by podpořily celkové řešení a poskytly nám nejlepší soubor funkcí za dostupnou cenu. Přepínače NETGEAR Smart jsme si vybrali zejména kvůli jejich rozmanitým funkcím splňujícím požadavky gigabitové sítě. Důležitá byla samozřejmě také cena. Implementace komplexního L2/L3 managementu by nás u jiných zařízení vyšla třikrát až čtyřikrát dráž."

Wi-Fi systém Orbi Pro

Healthworks Chiropractic: Spolehlivé připojení napříč celou klinikou

"Wi-Fi systém Orbi Pro je pro naši kliniku velkým přínosem. Nejenže vyřešil dosavadní problémy s pomalým a nespolehlivým připojením, ale zároveň rozšířil dosah Wi-Fi signálu do všech ordinací, kanceláří, čekárny i recepce. Velkou výhodou je také velmi snadná a rychlá instalace a správa zařízení, kterou můžeme díky mobilní aplikaci provádět odkudkoli v dosahu internetové sítě."