Domácnost

Wi-Fi routery • Wi-Fi systémy • herní síťová zařízení • Wi-Fi extendery • DSL modemy a routery • kabelové modemy a routery • Wi-Fi adaptéry • powerline • přepínače • a řada dalších...

Široká škála inovativních a snadno použitelných domácích produktů NETGEAR zajišťuje vysoce kvalitní a spolehlivé připojení k internetu a zároveň umožňuje plně si vychutnat širokou škálu online zábavy a udržovat domov v bezpečí. Ať už se jedná o routery, extendery, přepínače či datová úložiště, nejnovější technologie zabudované do produktů NETGEAR poskytnou svým uživatelům přesně takový výkon, rychlost a pokrytí, které právě potřebují. A to vždy a všude.

Produkty

WI-FI ROUTERY

Stále více domácností využívá velké množství nejrůznějších mobilních zařízení, která obvykle vyžadují silný a stabilní Wi-Fi signál. NETGEAR proto svým zákazníkům nabízí širokou škálu inovativních routerů, které představují efektivní řešení odpovídající veškerým jejich současným síťovým potřebám.

MESH SYSTÉMY

Mesh systémy Orbi jsou špičková zařízení využívající nově koncipovanou třípásmovou Wi-Fi technologii, která vytváří unikátní bezdrátový kanál mezi jednotlivými zařízeními řady Orbi. Tento "virtuální kabel" zajišťuje maximální kombinovanou rychlost připojení až 3 Gb/s bez ohledu na počet připojených zařízení a vynikající pokrytí Wi-Fi signálem napříč celou domácností.

WI-FI EXTENDERY

Wi-Fi extendery a Wi-Fi mesh extendery NETGEAR účinně zesilují Wi-Fi signál a rozšiřují tak dosah síťového pokrytí do míst, kde v minulosti nebyl žádný signál nebo byl velmi slabý. Široká řada extenderů tak zajistí spolehlivé připojení a zároveň se postará o široký dosah pokrytí Wi-Fi sítí.

PŘEPÍNAČE

Přepínače NETGEAR nabízejí snadné rozšíření domácí sítě prostřednictvím ethernetových portů sloužících ke kabelovému připojení všech potřebných zařízení v domácnosti. Výsledkem je kvalitní, rychlé a stabilní připojení zajišťující špičkový herní zážitek, streamování médií ve vysoké kvalitě či efektivní práci z domu.

MOBILNÍ ROUTERY

Mobilní routery NETGEAR zajišťují spolehlivé a bezpečné připojení na cestách. Jejich prostřednictvím lze k internetu připojit až 20 mobilních zařízení současně a vychutnat si extrémně rychlé připojení dosahující až 2 Gb/s.

Další domácí zařízení