Carlo's Coffee Bar: Spolehlivá Wi-Fi síť pro návštěvníky i zaměstnance

Rodinná kavárna Carlo's Coffee Bar je známá svým příjemným prostředním a vynikající, vlastnoručně praženou brazilskou kávou. Součástí její nabídky jsou i rychlé a chutné obědy a bezplatné Wi-Fi připojení. Výborný sortiment a kvalitní služby mají zákazníky motivovat k dlouhodobějšímu posezení i opětovné návštěvě.

Výzva

Kavárna Carlo's Coffee Bar již přes rok používá BT hub. Podle manažerky Sophie, "je toto řešení neefektivní, neboť poskytované připojení není spolehlivé a způsobuje pravidelné výpadky." Právě tyto výpadky pak mohou vést například k odpojení pokladny od sítě, díky čemuž kavárna nemůže přijímat bezhotovostní platby. Podnik by tak mohl postupem času přijít o zákazníky, a nakonec i o celý byznys. Kavárna proto začala hledat řešení, které by zajistilo správnou funkčnost sítě a zařízení k připojených, a zároveň by zvýšilo celkovou efektivitu podnikání.

Řešení

Společnost NETGEAR dodala kavárně Carlo's Coffee Bar třípásmový bezdrátový systém Orbi Pro, který poskytuje až o 100 % rychlejší připojení v porovnání s obdobnými produkty. Podle Sophie má teď kavárna k dispozici "super rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení, které podnik potřebuje".

Orbi Pro představuje firemní bezdrátové DIY řešení. Zařízení je dodáváno s routerem a satelitem, zajišťujícími rychlé a bezproblémové Wi-Fi připojení AC3000 pro až 40 zařízení současně v rozsahu od 465 m2 až do 929 m2. Součástí mesh systému jsou také tři oddělené sítě pro správce, zaměstnance a zákazníky. Snadnou instalaci, konfiguraci a správu umožňuje mobilní aplikace Orbi.

Výsledek

Kavárna Carlo's Coffee Bar má nyní k dispozici připojení zajišťující její spolehlivý provoz. Mesh systém Orbi Pro jí usnadnil zadávání objednávek a přijímání bezkontaktních plateb. To vše bez obav z případných výpadků sítě. A co víc. Zákazníci jsou spokojenější a v kavárně tak tráví více času. Ať už kvůli práci, schůzkám či odpočinku.