Novinky

Joni Mitchell neměla pravděpodobně na mysli síť Wi-Fi, když zpívala: "Nevíte, co máte, dokud to neztratíte." Sentiment této věty by se však na bezdrátové připojení dal mnohdy s přehledem aplikovat. Pokud vaše Wi-Fi připojení funguje tak, jak má, nepřemýšlíte o tom. V momentě, kdy se ale jeho výkon nebo rychlost sníží, následky zaznamenáte okamžitě....

Malé a střední firmy se v současné době velmi často potýkají s nárůstem virtualizace a zvýšeným počtem cloudových služeb a aplikací, jako je VoIP, streamování videa či sledování IP. Ty nejen zvyšují nároky na spolehlivost firemních sítí, ale zároveň i na jejich výkon a bezpečnost.

Stejně jako každý rok, tak i letos jsme v rámci prestižního veletrhu International Consumer Electronics Show (CES) přestavili naše novinky pro rok 2019. Těšit se můžete především na nový bezdrátový mesh systém Orbi s podporou Wi-Fi 6, třípásmový bezdrátový přístupový bod řady Insight, firemní ethernetové přepínače řady Smart Managed Pro a řadu...

Třípásmový bezdrátový mesh router Orbi CBR40 se zabudovaným kabelovým modemem a unikátní bezdrátový Wi-Fi router Nighthawk AX12 s nejnovějším standardem Wi-Fi 6 oslovily asociaci Consumer Technology Association natolik, že jim udělila dvě prestižní ocenění "CES 2019 Innovation Awards" v kategorii "Počítačová periferní zařízení".

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový třípásmový bezdrátový mesh extender NETGEAR Nighthawk X6 (EX7700). Novinka nabízí rychlejší připojení a širší pokrytí stávající sítě Wi-Fi, včetně jednotného síťového názvu i hesla zajišťujících vysokou plynulost připojení napříč celou domácností.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh designově propracovaný třípásmový herní Wi-Fi router NETGEAR Pro Gaming XR700. Novinka nabízí unikátní kombinaci hardwarového a softwarového vybavení poskytující rychlé a spolehlivé připojení pro vysoce komfortní a pokročilé hraní online her.

Společnost NETGEAR uvádí na trh první firemní VPN router řady Insight poskytující okamžitý a bezpečný přístup k firemnímu intranetu odkudkoli na světě. Router lze, stejně jako další produkty Insight, vzdáleně spravovat a monitorovat prostřednictvím mobilní aplikace či webového portálu NETGEAR Insight.

Společnost NETGEAR uvádí na trh dvojici firemních 52portových přepínačů řady NETGEAR Insight s možností nastavení, monitorování a správy odkudkoli na světě. Současně také rozšiřuje podporu vzdálené správy o nové funkce, včetně kontroly PoE.