Novinky

Společnost NETGEAR uvedla na trh nejkompaktnější přístupový bod WiFi 7. Tento třípásmový přístupový bod s označením WBE750 je určen pro firmy a aktivity, které vyžadují spolehlivé bezdrátové připojení k internetu. Zařízení nabízícelkovou propustnost Wi-Fi až 18,4 Gb/s a je vybaveno portem 10 Gb/s/Multigigabit PoE++. Kompaktní rozměry umožňují...

Co se dovíte v tomto článku. Co je Starlink? Proč je pro Starlink ideální mesh systém? Nejlepší Wi-Fi Starlink se systémy sítě NETGEAR a pokročilými routery Nighthawk. Výběr správného routeru pro Starlink: Jak uvažovat? Video: Jak nastavit Starlink se systémem Orbi 970 Mesh? Proč se spokojit s průměrem, když můžete mít dokonalost?

Společnost NETGEAR uvedla na trh inteligentní přepínače NETGEAR řady S3600 s cloudovou správou. Řada S3600 zahrnuje 8portové 10G/multigigabitové (XS508TM) a 16portové 10G/multigigabitové (XS516TM), které poskytují flexibilní a automaticky adaptivní kabelové připojení zařízení, která dokáží rychle přenášet velké množství dat.

Společnost NETGEAR představila nejpokročilejší verzi svého mesh wifi systému Orbi: řada Orbi 970 se standardem bezdrátové internetové komunikace wifi 7 přináší bezkonkurenční rychlost internetu až 27 Gb/s, štíhlý elegantní design a vysoce výkonné antény pro plnohodnotné pokrytí téměř každé domácnosti.

Společnost NETGEAR uvedla na trh router NETGEAR 10G/Multi-Gigabit Dual WAN Pro Router (PR60X) s výkonem až 18 Gb/s1 obousměrné propustnosti WAN-LAN. Zařízení, které nejlépe využijí malé a střední firmy, které potřebují vysokorychlostní přenos dat, je nejnovějším přírůstkem platformy pro komplexní síťová řešení Insight.

Společnost NETGEAR představila nový přístupový bod k bezdrátové wi-fi síti. NETGEAR WAX220 WiFi 6 Access Point je snadno použitelný, cenově dostupný produkt s vynikajícím výkonem. Je ideální volbou pro malé firmy a ty, kteří chtějí rychlou konfiguraci a rychlou wi-fi za dostupnou cenu.