Novinky

Společnost NETGEAR byla oceněna pěti prestižními tituly "CES 2022 Innovation Awards", a to v kategoriích Počítačové periferní zařízení a příslušenství (modely RAXE300, RBKE960, NBK752 a SXK50) a Software/Mobilní aplikace (NETGEAR Insight Business VPN). Na konferenci konané v rámci veletrhu CES 2022 zároveň představila dva nové inovativní produkty.

Provozujete ubytovací zařízení nebo například pronajímáte byt přes Airbnb? Pak se k vám sjíždí hosté, kteří chtějí mít kvalitní připojení k internetu. Přečtěte si, proč je pro ně Wi-Fi důležitá a jak jim vyjít vstříc.

Společnost NETGEAR oznamuje, že se stala preferovaným dodavatelem profesionálních AV přepínačů pro společnost AMX by HARMAN, která je průkopníkem v technologii AV přes IP. AV řešení společnosti se používají po celém světě, především v podnikových, vzdělávacích a státních aplikacích.

Síťový provoz neustále roste a s ním i poptávka po větší šířce pásma. Mnoho firem, včetně malých a středních podniků (SMB), má ale starší ethernetové kabely, které nejsou schopné nové požadavky utáhnout. Nahrazení starých kabelů by bylo náročné a drahé, a proto se populární volbou stává multigigabitový ethernet.

Společnost NETGEAR představuje první mesh systém podporující sítě Wi-Fi 6 a 5G. Nejnovější přírůstek do výkonné produktové řady Orbi poskytuje připojení k vysokorychlostnímu 5G internetu, které potěší zejména uživatele s dosud limitovaným nebo nespolehlivým mobilním připojením k internetu.

Společnost NETGEAR oznamuje dostupnost nové služby Insight Business VPN, doplňku k mesh systémům Orbi Pro s Wi-Fi 5 (SRK60) a Wi-Fi 6 (SXK80). Služba Insight Business VPN umožňuje malým a středním firmám (SMB) snadno zpřístupnit své podnikové sítě v dalších pobočkách a domácích kancelářích zaměstnanců, a zároveň zajistit zabezpečení a centrální...

Mnoho malých firem potřebuje vysoce výkonnou a bezproblémovou Wi-Fi, ale rozpočet jim brání v nákupu adekvátního vybavení. NETGEAR se tomuto problému vydal vstříc s produktovou řadou Business Essentials. Bezdrátové přístupové body této kategorie nabízí vše, co firmy potřebují, a to za příznivou cenu.