Novinky

Společnost NETGEAR uvedl na trh čtveřici nových firemních PoE+ přepínačů řady Smart Managed Pro - GS728TPv2, GS728TPPv2, GS752TPv2 a GS752TPP. Novinky jsou vybaveny 24 a 48 gigabitovými PoE+ porty, čtyřmi SFP fiber porty pro uplink, robustním PoE budgetem a širokou řadou pokročilých funkcí, poskytujících komplexní přepínací řešení pro všechny malé...

Společnost NETGEAR uvádí na trh novou kategorii bezdrátových mesh extenderů řady Nighthawk. Novinky umožňují upgradovat stávající domácí Wi-Fi připojení na pokročilý Wi-Fi systém, který nabídne rychlejší připojení a širší pokrytí bez nutnosti měnit stávající router či ISP modem router. Patentovaná mesh technologie FastLane3 navíc oproti klasickým...

Společnost NETGEAR uvádí na trh nové firemní 28-portové modely řady NETGEAR Insight. Modely GC728X a GC728XP nabízejí spolehlivé a finančně efektivní přepínací řešení s řadou pokročilých funkcí ve L2+/L3 vrstvě, robustní ochranou a unikátními možnostmi nastavení, monitorování a správy odkudkoli na světě.

NETGEAR uvádí na trh unikátní mobilní 3G/4G LTE bezpečnostní kameru Arlo Go. Novinka je určena zejména pro uživatele, kteří hledají rychlé a spolehlivé bezpečnostní řešení v oblastech, kde tradiční kabelové a Wi-Fi připojení není k dispozici.

NETGEAR uvádí na trh prémiový designově propracovaný mobilní router Nigthawk M1. Novinka nabízí extrémně rychlé 1Gb LTE připojení pro až 20 mobilních zařízení současně, včetně možnosti správy prostřednictvím intuitivní mobilní aplikace.

Netgear rozšiřuje své portfolio pětirychlostních firemních přepínačů o 12-portové a 24-portové modely s doživotní zárukou. Novinky XS512EM a XS724EM nabízejí snadné, spolehlivé a cenově dostupné přepínací řešení s pokročilým monitoringem sítě a rychlostí připojení až 10 Gb/s.

NETGEAR uvádí na trh nový herní router a multi-gigabitový přepínač Nighthawk Pro Gaming. Dvojice novinek přináší nejen vysoký herní výkon a rychlý přenos dat, ale i široké možnosti přizpůsobení a kontroly sítě.

NETGEAR uvádí na český a slovenský trh čtveřici čtyř a osmiportových multigigabitových firemních přepínačů. Modely GS110EMX, GS110MX, XS505M a XS508M nabízejí kompaktní kovové provedení, snadné síťové zapojení, pět rychlostí přenosu dat i doživotní záruku.

Společnost NETGEAR představila své novinky pro rok 2018. Učinila tak v rámci prestižního veletrhu International Consumer Electronics Show (CES), který se uskutečnil minulý týden v Las Vegas. Uživatelé se mohou těšit především na herní router a přepínač Nighthawk Pro Gaming, inteligentní bezpečnostní osvětlení Arlo, 10Gb firemní přepínače či novou...