Novinky

Společnost NETGEAR představila nový přístupový bod k bezdrátové wi-fi síti. NETGEAR WAX220 WiFi 6 Access Point je snadno použitelný, cenově dostupný produkt s vynikajícím výkonem. Je ideální volbou pro malé firmy a ty, kteří chtějí rychlou konfiguraci a rychlou wi-fi za dostupnou cenu.

Společnost NETGEAR, přední globální výrobce inovativních síťových produktů pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb, byla na veletrhu Consumer Electronics Show (CES), který je nejvlivnější technologickou událostí svého druhu na světě, oceněna třemi prestižními tituly "CES 2023 Innovation Awards" v kategorii Počítačová periferní zařízení a...

Chcete vylepšit své internetové připojení a vyzrát na slabý signál? Ideálním řešením může být Wi-Fi mesh systém. V tomto článku se dozvíte, jak funguje a podle čeho si vybrat ten nejlepší.

NETGEAR uvádí nejnovější verzi služby NETGEAR Insight, výjimečného cloudového nástroje pro vzdálenou správu sítí. Verze 6.8 přináší několik nových prvků, které pomůžou IT profesionálům a poskytovatelům spravovaných služeb (MSP) spravovat sítě efektivně a s co nejnižšími náklady.