Novinky

Společnost NETGEAR oznamuje dostupnost nové služby Insight Business VPN, doplňku k mesh systémům Orbi Pro s Wi-Fi 5 (SRK60) a Wi-Fi 6 (SXK80). Služba Insight Business VPN umožňuje malým a středním firmám (SMB) snadno zpřístupnit své podnikové sítě v dalších pobočkách a domácích kancelářích zaměstnanců, a zároveň zajistit zabezpečení a centrální...

Mnoho malých firem potřebuje vysoce výkonnou a bezproblémovou Wi-Fi, ale rozpočet jim brání v nákupu adekvátního vybavení. NETGEAR se tomuto problému vydal vstříc s produktovou řadou Business Essentials. Bezdrátové přístupové body této kategorie nabízí vše, co firmy potřebují, a to za příznivou cenu.

AV přes IP (AVoIP) představuje rychle rostoucí trh. Nabízí vysokou kvalitu, nízkou latenci, redukci nákladů pro uživatele, snadnou tvorbu a úpravy sítě i rozsáhlý prostor pro inovace.

Síťové přepínače (switche) patří mezi nepostradatelné vybavení řady firem, ale také náročnějších domácností. Sortiment NETGEAR čítá hned několik typů přepínačů, které mají různé vlastnosti a využití. V tomto článku se dočtete, jak se od sebe liší a který je pro vás ten pravý.

Společnost NETGEAR oznámila své finanční výsledky za druhé čtvrtletí roku 2021. Tržby meziročně vzrostly o 10,3 % na téměř 309 milionů amerických dolarů. Firma nadále zvyšuje svůj podíl na americkém trhu se síťovými produkty a roste především v oblasti SMB.

Captive portal (kaptivní portál) představuje moderní způsob, jakým se firmy mohou lépe spojit se svými zákazníky. Jeho prostřednictvím firmy nabídnou bezpečnou veřejnou Wi-Fi síť, ale také získají užitečný nástroj s velmi širokým využitím. Přečtěte si, jakým firmám se captive portal může hodit a k čemu je užitečný.