Novinky

Společnost NETGEAR představila nejpokročilejší verzi svého mesh wifi systému Orbi: řada Orbi 970 se standardem bezdrátové internetové komunikace wifi 7 přináší bezkonkurenční rychlost internetu až 27 Gb/s, štíhlý elegantní design a vysoce výkonné antény pro plnohodnotné pokrytí téměř každé domácnosti.

Společnost NETGEAR uvedla na trh router NETGEAR 10G/Multi-Gigabit Dual WAN Pro Router (PR60X) s výkonem až 18 Gb/s1 obousměrné propustnosti WAN-LAN. Zařízení, které nejlépe využijí malé a střední firmy, které potřebují vysokorychlostní přenos dat, je nejnovějším přírůstkem platformy pro komplexní síťová řešení Insight.

Společnost NETGEAR představila nový přístupový bod k bezdrátové wi-fi síti. NETGEAR WAX220 WiFi 6 Access Point je snadno použitelný, cenově dostupný produkt s vynikajícím výkonem. Je ideální volbou pro malé firmy a ty, kteří chtějí rychlou konfiguraci a rychlou wi-fi za dostupnou cenu.

Společnost NETGEAR, přední globální výrobce inovativních síťových produktů pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb, byla na veletrhu Consumer Electronics Show (CES), který je nejvlivnější technologickou událostí svého druhu na světě, oceněna třemi prestižními tituly "CES 2023 Innovation Awards" v kategorii Počítačová periferní zařízení a...