Novinky

Bez bezdrátové sítě se v dnešní době neobejde téměř žádná firma. Pohání celá oddělení, zaměstnance, služby i výrobu. Vytvoření a udržování kvalitní Wi-Fi sítě by proto mělo patřit mezi priority firem.

V posledních letech se v domácnostech i v pracovním prostředí běžně připojuje k Wi-Fi velké množství zařízení. Kromě počítačů jsou to telefony, tablety, herní konzole nebo chytrá zařízení internetu věcí. Zvyšují se i nároky na výkon sítě, často se stahují velké soubory nebo se streamuje obsah ve vysoké kvalitě.

V současnosti většina lidí využívá internet každý den a někteří z nás dokonce tráví online většinu času, a to jak v práci, tak ve volném čase. Internet se ale hemží spoustou nástrah. Proto vám přinášíme přehled těch nejběžnějších kybernetických hrozeb, na které byste si měli dát pozor.

Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů v oblasti profesionálního audia a videa, a firma Crestron, globální lídr v oblasti komunikačních technologií pro pracoviště, oznamují společnou mobilní roadshow po Evropě. Crestron Next Road Trip Europe od března do června 2022 učiní 38 zastávek v 19 evropských zemích. V dubnu se zastaví i v...