Hummingbird Networks

Insight

Kalifornská společnost Hummingbird Networks má recept na úspěch: poskytovat zákazníkům široký výběr vysoce kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny, kterým mohou důvěřovat a také se zákazníky vytvářet skvělé dlouhodobé vztahy. 

Hummingbird je prémiovým partnerem NETGEAR. Společnosti spolu úzce spolupracují a sdílí stejné hodnoty, což přináší benefity všem zapojeným stranám, především koncovým uživatelům. Přečtěte si podrobnosti.

Pozadí

Firmu Hummingbird Networks se sídlem v Simi Valley v Kalifornii založili John a Jeanine Ciarlonovi v roce 2004. Z počátku manželé z garáže prodávali kancelářské vybavení telekomunikačním operátorům. Společnost se od té doby soustavně rozvíjela a dnes 20členný tým nabízí komplexní portfolio technologických produktů, včetně zabezpečení sítí, počítačů, tiskáren a síťových zařízení. Většinu zákazníků Hummingbird tvoří firmy, od mikroorganizací až po společnosti z žebříčku Fortune 500.

Společnost má k zákazníkům velmi přímý přístup: dodává jim správné produkty za správnou cenu, a to rychle a pohotově. "Vyrostl jsem ve světě maloobchodu, takže vím, jak rychle se zákazníci mohou stát nespokojenými. Na službě záleží," říká John Ciarlone.


"Zákazníci si velmi oblíbili nové přístupové body s Wi-Fi 6 a cloudový portál Insight, který jim usnadňuje správu jejich síťového vybavení, a to i na dálku." - John Ciarlone, spolumajitel Hummingbird Networks

Výzva

Zaměření Hummingbird na dokonalost služeb se na trhu osvědčilo. "Lidé chtějí jejich produkty a pomoc rychle. Slyšeli jsme, že mnoho firem mělo problém přimět dodavatele k reakci. Když měli problém, nemohli najít nikoho, kdo by si s nimi promluvil. Mnoho zákazníků chce nebo potřebuje pomoc a líbí se jim myšlenka, že si mohou promluvit s lidskou bytostí, a to rychle."

Každý zákazník Hummingbird má svého account managera. Kromě toho se společnost snažila zajistit, aby byl její web plný užitečných informací. Umístila sem blog, videa a robustní informační centrum.

Zákazníci také chtějí spolehlivé, vysoce výkonné a funkčně bohaté produkty navržené pro jejich potřeby a za dostupnou cenu. Zde vstupuje do hry vztah se společností NETGEAR. "Zákazníci oceňují, že s NETGEAR dostanou za své peníze hodně, a navíc skvělou záruku a podporu," říká John Ciarlone.


Něco pro každého

"Nabídka je velmi široká. Portfolio NETGEAR vyhovuje všem druhům zákazníků, od jednotlivců až po firmy s tisíci zaměstnanci. Své si najdou pracovníci na home office i běžní spotřebitelé," popisuje Ciarlone.

"Jedna z věcí, které se nám líbí na NETGEAR, je, že jsou vždy v čele, co se týká nových produktů. Především ve Wi-Fi, přepínačích, AV a cloudových službách. Zákazníci si velmi oblíbili nové přístupové body s Wi-Fi 6 a cloudový portál Insight, který jim usnadňuje správu jejich síťového vybavení, a to i na dálku," popisuje Ciarlone.

NETGEAR je navíc značka, které zákazníci důvěřují. "To jméno znají. Často proto, že mají doma spotřebitelské produkty NETGEAR, a tak vědí, že budou fungovat i pro firmu," říká Ciarlone.

Vztahy jsou důležité

Ciarlone také poukazuje na vztah se společností NETGEAR, který firmě Hummingbird pomáhá zaměřit se na rychlé a efektivní poskytování toho, co zákazníci potřebují. "Spolupracujeme s padesáti značkami a NETGEAR vyniká. Oni investují a věří v nás a my jim to oplácíme. Panuje mezi námi velmi přátelský vztah. Můžeme věřit, že nám NETGEAR poskytne to, co potřebujeme, a to ve správný čas. Zákazníci oceňují, že mají naším prostřednictvím přístup k těmto zdrojům a je tedy pravděpodobnější, že u Hummingbird zůstanou," popisuje.

Tváří v tvář budoucnosti

Jak Hummingbird Networks vidí další vývoj trhu? "Očekává se, že hybridní práce bude ve společnosti široce přijata. Někteří lidé se vrátí na pracoviště, ale mnozí budou stále pracovat doma. Zabezpečení a LAN konektivita jsou proto na prvním místě. Deseti a multi gigabitové přepínání jsou dva velké trendy, které očekáváme, a NETGEAR je rozhodně jedním z jejich nejlepších výrobců."

Jak se budoucnost pracoviště neustále vyvíjí, firma Hummingbird Networks je v dobré pozici, aby mohla i nadále poskytovat místním podnikům to, co chtějí: na míru šité, rychlé služby v kombinaci s vysoce výkonnými cenově dostupnými produkty, které jim umožňují pracovat za jakýchkoliv okolností.