NETGEAR Wi-Fi 6

Možná si to ještě neuvědomujete ...

...ale vaše současné domácí Wi-Fi připojení je již pravděpodobně zastaralé. Může za to váš starý Wi-Fi router, který byl navržen za účelem poskytnout rychlé internetové připojení vašemu notebooku či smartphonu. Časy se však mění a nedílnou součástí moderních domácností  se stává i široká řada nejrůznějších chytrých zařízení, herních konzolí, 4K televizorů apod. Tato zařízení pak mezi sebou soupeří o omezenou šířku pásma, což se negativně projevuje na kvalitě vašeho připojení.

S Wi-Fi 6 nyní můžete upgradovat svou stávající Wi-Fi síť a přizpůsobit ji tak současným i budoucím potřebám vaší domácnosti! Vzhůru do toho!

Výkonnost

Prvotřídní Wi-Fi síť

Wi-Fi 6 nabízí až 12 souběžných streamů, díky čemuž umožňuje připojit a streamovat obsah na vícero zařízení současně. Výsledkem je rychlé a spolehlivé připojení všech vašich současných i budoucích domácích zařízení. 

Rychlost

Super rychlá Wi-Fi dálnice

Vyšší kapacita standardu Wi-Fi 6 sebou přináší také vyšší rychlost připojení. Nyní tak máte možnost streamovat svá oblíbená média či hrát online hry bez přerušení. Rychle a spolehlivě.

Energetická úspora

Nízká spotřeba energie

Nabíjení baterie nemá rád snad nikdo z nás. Wi-Fi 6 zvyšuje účinnost vašich sítí až o 40 %, díky čemuž snižuje spotřebu baterie na všech vašich zařízeních s podporou Wi-Fi 6.

Proč Wi-Fi 6?

  • Až 12 streamů najednou.
  • 4x větší kapacita.
  • 40% nárůst propustnosti dat.
  • 7x delší životnost baterie.
  • Ideální řešení pro všechna chytrá zařízení.
  • Ideální pro 8K streaming.
  • 100% kompatibilní se staršími Wi-Fi standardy.
  • Dosud největší revoluce ve Wi-Fi připojení.

NETGEAR - světový lídr v oblasti Wi-Fi připojení

Pokud jde o Wi-Fi, NETGEAR vládne tomuto odvětví více než 20 let. Jsme hrdí, že jsme našim zákazníkům schopni nabídnout výkonná síťová řešení nejvyšší kvality a spolehlivosti. Můžete si tak být jisti, že díky NETGEAR Wi-Fi 6 získáte nejinovativnější a nejpokročilejší Wi- Fi řešení na světě.

Wi-Fi routery

Mesh systémy

Extendery

Přístupové body