Aplikace

Arlo

Intuitivní a zdarma dostupná aplikace Arlo umožňuje sledovat živě streamovaná či již natočená videa, stejně jako záznamy okolí kamery pořízené při zaznamenání pohybu či zvuku. Aplikace zároveň slouží jako nástroj pro nastavení a správu kamer Arlo.


NETGEAR genie

Aplikace NETGEAR genie nabízí uživatelům vzdálenou správu jejich routeru, včetně možnosti snadno instalovat, aktualizovat, monitorovat, kontrolovat a opravovat jejich domácí síť.


NETGEAR Insight

Aplikace NETGEAR Insight umožňuje vzdálenou správu a monitoring vybraných modelů bezdrátových přístupových bodů a datových úložišť ReadyNAS.


NETGEAR Mobile

Aplikace NETGEAR Mobile představuje snadný způsob nastavení a správy mobilních přístupových bodů. Prostřednictvím aplikace uživatel získává přehled o aktuálním mobilním připojení, počtu připojených zařízení, spotřebě dat či stavu baterie.


NETGEAR Orbi

Aplikace NETGEAR Orbi nabízí snadný a rychlý způsob nastavení a konfigurace jednotlivých zařízení Orbi i celé sítě. Jejím prostřednictvím uživatel získává přehled o stavu jeho domácí sítě a připojených zařízení s možností jejich vzdálené správy.


NETGEAR ReadyCLOUD

Aplikace NETGEAR ReadyCLOUD zajišťuje uživateli snadný a bezpečný přístup k jeho datům uloženým na zařízení ReadyNAS, včetně možnosti jejich prohlížení, sdílení či stahování.


Netgear ReadyNAS Surveillance

Aplikace NETGEAR ReadyNAS Surveillance umožňuje sledování vybraného prostoru prostřednictvím bezpečnostních kamer, jež jsou připojeny k datovému úložišti ReadyNAS.


NETGEAR Up

Aplikace NETGEAR Up nabízí rychlé řešení instalace a správy vybraných routerů NETGEAR Nighthawk. Jejím prostřednictvím uživatelé získávají základní informace o své síti, připojených zařízeních či novém firmwaru, který se do routeru stáhne automaticky.


Netgear Wi-Fi Analytics

Aplikace NETGEAR Wi-Fi Analytics poskytuje uživatelům podrobnou analýzu jejich bezdrátové sítě, jež mohou následně využít k její optimalizaci.