Aplikace

NETGEAR genie

Aplikace NETGEAR genie nabízí uživatelům vzdálenou správu jejich routeru, včetně možnosti snadno instalovat, aktualizovat, monitorovat, kontrolovat a opravovat jejich domácí síť. Aplikace je postupně nahrazována aplikacemi Nighthawk a Orbi.

NETGEAR Insight

Aplikace NETGEAR Insight umožňuje vzdálenou správu a monitoring vybraných firemních produktů z řad přepínačů, bezdrátových přístupových bodů a datových úložišť ReadyNAS.

NETGEAR Meural

Aplikace NETGEAR Meural umožňuje nastavit, konfigurovat a monitorovat digitální obrazy Meural. Uživatelé si mohou vybrat z nepřeberného množství obrazů, které lze prostřednictvím aplikace dále upravovat, případně nahrávat své vlastní fotografie.

NETGEAR Mobile

Aplikace NETGEAR Mobile představuje snadný způsob nastavení a správy mobilních routerů a přístupových bodů. Prostřednictvím aplikace uživatel získá přehled o aktuálním mobilním připojení, počtu připojených zařízení, spotřebě dat či stavu baterie.

NETGEAR Nighthawk

Aplikace NETGEAR Nighthawk nabízí rychlé řešení instalace a správy vybraných routerů NETGEAR. Jejím prostřednictvím uživatelé získávají informace o své síti, připojených zařízeních i novém firmwaru.

NETGEAR Orbi

Aplikace NETGEAR Orbi nabízí snadný a rychlý způsob instalace a správy jednotlivých zařízení Orbi i celé sítě. Jejím prostřednictvím uživatel získává přehled o stavu jeho domácí sítě a připojených zařízení s možností jejich vzdálené správy.

NETGEAR ReadyCLOUD

Aplikace NETGEAR ReadyCLOUD zajišťuje uživateli snadný a bezpečný přístup k jeho datům uloženým na zařízení ReadyNAS, včetně možnosti jejich prohlížení, sdílení či stahování.

NETGEAR Wi-Fi Analytics

Aplikace NETGEAR Wi-Fi Analytics poskytuje uživatelům podrobnou analýzu jejich bezdrátové sítě, jež mohou následně využít k její optimalizaci.