Byznys

Přepínače • bezdrátové přístupové body • Wi-Fi systémy • VPN routery • kontrolory • a řada dalších...

V podnikání je nejdůležitější důvěra. Pokud jde o vaši síť, je důvěra ještě zásadnější. Ať už se jedná o malé firmy s velkými sny, středně velké společnosti, které prodělaly rychlý růst či velké podniky, všichni potřebují jednoduše a bezpečně sdílet přístup ke svým dokumentům a nápadům, vyřešit připojení vzdálených lokací či zajistit svým zaměstnancům nepřetržitou dostupnost pracovních nástrojů. Řešení společnosti NETGEAR dokážou vytvořit spolehlivou síťovou infrastrukturu bez zbytečných nákladů a složitostí, typických pro "big IT" řešení. Snadno se instalují i spravují, takže můžete věnovat více času dalšímu rozvoji vašeho podnikání.

Produkty

PŘEPÍNAČE

Přepínače NETGEAR představují inovativní přepínací řešení bez dodatečných vysokých nákladů a složitostí. Zatím co malým a středně velkým firmám jsou určeny především snadno spravovatelné přepínače řady Unmanaged, Web Managed (Plus) a Smart Managed, velké firmy a kampusy pak ocení řadu Fully Managed.

PŘÍSTUPOVÉ BODY

Přístupové body NETGEAR v sobě snoubí nejnovější trendy v oblasti Wi-Fi, jejichž prostřednictvím dokáží malým a středním firmám poskytnout spolehlivé a bezpečné bezdrátové připojení za dostupnou cenu.

WI-FI SYSTÉMY

Wi-Fi systém Orbi Pro s unikátní třípásmovou Wi-Fi technologií Fastlane3 a šesticí výkonných interních antén zajišťuje vysoce kvalitní a stabilní připojení napříč celou firmou o rychlosti až 3 Gb/s. Součástí jsou také tři oddělené a zabezpečené sítě SSID pro klienty, zaměstnance a administrátory.

VPN ROUTERY

VPN routery NETGEAR se zabudovanou bránou firewall umožňují firmám jediným kliknutím na jejich mobilním zařízení vytvořit zabezpečenou virtuální privátní síť (VPN), jež jim okamžitě poskytne bezpečný přístup k datům a zařízením umístěným ve firemní síti.

MOBILNÍ ROUTERY

Mobilní routery NETGEAR zajišťují spolehlivé a bezpečné připojení na cestách. Jejich prostřednictvím lze k internetu připojit až 20 mobilních zařízení současně a vychutnat si extrémně rychlé připojení dosahující až 2 Gb/s.

AIRBRIDGE

Airbridge NETGEAR umožňují bezdrátově propojit dvě a více budov v okruhu až tří kilometrů. Jsou tak ideálním řešením pro školy, kempy, nemocnice a další firmy a instituce. Zařízení lze zároveň použít také jako bezdrátové outdoorové přístupové body či jako outdoorové klientské mosty.