Vintners Retreat

Orbi Pro

Na novozélandském Jižním ostrově, ve známém turistickém ráji, se nachází malebný úkryt pro nezávislé cestovatele s názvem Vintners Retreat. V komplexu uhnízděném mezi čtyřmi špičkovými vinicemi se nachází hlavní budova recepce a 14 vil pro 4 až 6 osob rozložených na 4 hektarech. Majitelé se v resortu rozhodli nasadit Wi-Fi systém Orbi Pro AC3000 (SRK60) a stropní satelity Orbi Pro (SRC60).

Výzva

Manažeři Shane a Kerry Mitchell-Bathgateovi potřebovali jednoduchý, ale účinný systém Wi-Fi, který by nahradil jejich dosavadní zastaralou infrastrukturu. Potýkali se se špatnou konektivitou, výpadky připojení a obtížnou údržbou.

Jakmile pozemek získal optické připojení k internetu, bylo důležité najít řešení, které nedovolí, aby jeho rychlost přišla nazmar. Při zkoumání různých značek, systémů a typů Wi-Fi zařízení se majitelé neustále vraceli k pokročilým funkcím Orbi Pro od společnosti NETGEAR, které jsou pro malé firmy ideální.

Nejsilnějšími taháky Orbi Pro je zejména chytrá, bezpečná a rychlá podniková Wi-Fi, dále jednoduchý monitoring prostřednictvím aplikace NETGEAR Insight a masivní pokrytí. Wi-Fi systém se majitelům resortu nejdříve zdál příliš jednoduchý vzhledem k velikosti pozemků, ale po přečtení mnoha pozitivních recenzí se rozhodli ke koupi přistoupit.


"Je skvělé, že mohu sledovat všechny satelity ze svého mobilu. Vidím, kolik uživatelů je připojeno a které satelity se používají. Se svým Orbi Pro jsem spokojená!" - Kerry Mitchell-Bathgate, majitelka Vintners Retreat

Řešení

Společnost Vintners Retreat zakoupila třípásmový Wi-Fi systém Orbi Pro AC3000 (SRK60) a sedm stropních satelitů Orbi Pro (SRC60) k pokrytí budov. Orbi Pro nyní pokrývá celé zařízení konzistentní Wi-Fi, takže zaměstnanci a zákazníci mají stabilní přístup k internetu. Mrtvé zóny a výpadky připojení jsou pro resort minulostí.

"Začala jsem umístěním routeru ze systému SRK60 v mé kanceláři a satelitu v jedné ze zadních vil. Pak jsem synchronizovala jeden ze stropních satelitů a umístila ho do vily nejblíže k recepci. Systém se připojil a fungoval perfektně na první pokus. Následně jsem umístila satelity do zbytku vil a celý komplex je nyní propojený," vysvětluje jednoduchost nasazení Kerry Mitchell-Bathgate.


Výsledek

Poskytování domácího pohodlí je jednou z klíčových služeb každého poskytovatele ubytování. Díky propojení rezidencí jsou nyní všechny chytré televize a několik samostatných chytrých reproduktorů ve vilách připojeny k síti Orbi a zajišťují aktivity náročné na data, jako je streamování filmů ve 4K. Síť pro hosty umožňuje zákazníkům využívat velmi rychlý optický internet, zatímco samostatná kancelářská síť využívaná rodinou majitelů zajišťuje, že může provoz Vintners Retreat pokračovat bez přerušení a jejich aktivita nemá vliv na připojení hostů.

"Výběr systému Orbi Pro byl pro nás vynikajícím krokem. Bezproblémově propojit všechny budovy s možností monitorovat provoz a využití prostřednictvím našich telefonů je božské a cena byla pro naše potřeby více než dostupná. S naším Orbi Pro jsme moc spokojení," říká Kerry Mitchell-Bathgate.

Kromě nahrazení jejich bývalé nekvalitní sítě a sdílení spolehlivé Wi-Fi s hosty bez rizik manažerka považuje za jeden z nejužitečnějších atributů sítě Orbi schopnost monitorovat a upravovat přístup uživatelů. "Vidím, kdo je online a mohu i vypnout Wi-Fi na zařízení mého syna, dokud nedokončí své úkoly," dodává.