R&M Distribution

Orbi Pro (AC3000)

Společnost R&M Distribution se sídlem ve skotském Fife je dodavatelem elektrických materiálů a produktů pro průmysl, místní úřady, NHS, dodavatele elektrotechniky, komerční podniky i veřejnost. Má na skladě více než 6 tisíc produktů a snaží se do svého portfolia zavádět nové produkty, a to především z nových a právě vznikajících technologií.

Wi-Fi systém Orbi Pro od společnosti NETGEAR jí pomohl zajistit spolehlivé připojení.

Výzva

R&M Distribution se věnuje poskytování nových a inovativních produktů a má ve zvyku produkty svým zákazníkům předvádět. S přílivem chytrých a propojených produktů zaplavujících trh se požadavky na jejich prodejní týmy a síť mnohonásobně zvýšily.

Lee Logan, provozní manažer ve společnosti R&M Distribution, uvedl: "S naším stávajícím nastavením Draytek bylo předvádění nových produktů stále obtížnější kvůli slabosti poskytovaného signálu a opakovaným výpadkům. Stabilní připojení je důležitou součástí prodeje produktů prostřednictvím demo ukázek."


"Lepší prodeje, sebevědomější prodejci a skvělá zákaznická zkušenost - to nám přineslo Orbi Pro." - Lee Logan, provozní manažer v R&M Distribution

Řešení

Společnost NETGEAR spolupracovala s R&M Distribution a poskytla jí třípásmový Wi-Fi systém Orbi Pro (AC3000). Je navržen tak, aby poskytoval bezpečné, spolehlivé a superrychlé připojení k Wi-Fi, které je ideální pro bezproblémové předvádění produktů. Vysoce výkonná technologie AC3000 FastLane3, která nahradila dosavadní jednotky od Drayteku kombinací routeru a satelitu, umožňuje až 40 zařízením současně získat rychlé připojení. Navíc může být snadno nastavena kýmkoliv.

"S Orbi Pro jsme velmi spokojeni. Bylo opravdu snadné systém nastavit, aplikace je velmi intuitivní, a navíc jsem nemusel provádět žádnou složitou údržbu. Ještě lepší je, že Orbi Pro eliminoval naše předchozí slepá místa připojení. To nám dodalo sebevědomí, které při prodeji chytrých technologií potřebujeme - není nic horšího než uprostřed dema zjistit, že máte špatné Wi-Fi připojení," komentoval Lee Logan.


Výsledek

"Orbi Pro našim zákazníkům umožnil připojit se k naší síti a předvést mnohem více produktů připojených k internetu. To zvýšilo sebevědomí našich prodejců, zlepšilo zákaznickou zkušenost a zajistilo nám lepší prodeje. Malým a středním podnikům, které chtějí zlepšit svou Wi-Fi, rozhodně doporučujeme Orbi Pro," shrnuje Lee Logan.