Aplikace Orbi

Snadné nastavení, kontrola a monitoring vaší bezdrátové sítě Orbi

Aplikace NETGEAR Orbi usnadňuje nastavení a přizpůsobení vašeho Wi-Fi systému Orbi. Jejím prostřednictvím můžete zařízení v několika krocích nainstalovat a následně ho i celou domácí síť skrze intuitivní ovládací panel monitorovat a spravovat.

Pět důvodů pro

1. Jednotný ovládací panel zobrazující stav sítě, všechny dostupné funkce a upozornění.

2. Pozastavení internetového připojení na libovolném zařízení.

3. Test rychlosti připojení.

4. Chytrá rodičovská kontrola umožňující nastavit časové a obsahové filtry.

5. Monitorování internetového provozu, sdílení Wi-Fi s hosty, aktualizace firmwaru, a řada dalších.

Chytrá rodičovská kontrola

Circle Disney umožňuje vaší rodině spravovat všechna vaše domácí zařízení. Jejím prostřednictvím můžete vašim dětem nastavit obsahové a časové filtry a zároveň stanovit, kdy je čas jít spát. Kdykoli také můžete internetové připojení pozastavit a zkontrolovat jejich online aktivity.

Špičkové zabezpečení

NETGEAR Armor poskytuje vaší domácnosti pokročilou ochranu před potenciálními kybernetickými hrozbami, jako je ransomware, malware, botnety a další. Aktivně blokuje známé škodlivé stránky a aplikace a zároveň vás vždy okamžitě upozorní v případě, kdy vy či někdo z vaší rodiny navštívíte webové stránky pokoušející se infikovat vaše zařízení či ukrást vaše osobní údaje.

Vzdálená správa

Aplikace Orbi vám umožní snadno monitorovat a spravovat vaši domácí bezdrátovou síť odkudkoli v dosahu internetového připojení. Pomocí nové funkce navíc můžete také vzdáleně nastavovat hlasové příkazy v rámci služeb Amazon Alexa a Google Assistant.