Flowers By Design: Řekněte sbohem špatné Wi-Fi

Denise Wilson, zakladatelka Flowers by Design v Greenville v Jižní Karolíně, provozuje květinářství se svými dvěma dětmi.

"Chci vybudovat takový podnik, ve kterém bude chtít pokračovat moje rodina i po další generace."

Výzva

 Vlastnit malou firmu má svá úskalí, malé podniky jsou obzvlášť citlivé na výkyvy trhu. Flowers by Design proto musí co nejefektivněji využít období recese a neustále přicházet s novými nápady.

Jedním z takových nápadů je rozšířit květinářství o pekárnu. To vyžaduje, aby měl podnik větší pokrytí sítě a schopnost nabídnout hostům bezplatné a zabezpečené Wi-Fi připojení. Rozhodla se tedy vyzkoušet Orbi Pro.

"Rozšířit květinářství o pekárnu bylo vždy mým snem." Vím, že Orbi Pro může pomoci mému podnikání způsobem, jakým náš starý router nemohl."

Řešení

Společnost NETGEAR nahradila předchozí router routerem Orbi Pro Tri-Band Business Wi-Fi System (SRK60) AC3000. Systém pokrývá až 5 000 čtverečních stop bleskově rychlým Wi-Fi připojením. Balení obsahuje Wi-Fi router, satelit a nabízí 3 samostatné SSID pro oddělení provozu, které zajišťuje rychlejší a všestranné pokrytí v květinářství a zároveň umožňuje v blízké budoucnosti implementovat samostatnou síť určenou pro hosty pekárny. Denise uvedla, že jejímu synovi se podařilo celý systém zapojit tak rychle, že tomu nemohla ani uvěřit.

Výsledek

Provoz květinářství je o organizaci a spokojenosti zákazníků. Denise a její rodina nyní mají to, co potřebují, aby zůstali ve spojení a objednávali zboží a květiny potřebné k vytvoření nezapomenutelných květinových aranžmá.

"S Orbi Pro opravdu pociťujeme rozdíl. Vyšší rychlost, lepší připojení. Vše funguje na jedničku."

Denise je z výměny routeru nesmírně nadšená. Orbi Pro usnadňuje udržování přehledu o aktuálních objednávkách a inventáři, a tím pomáhá udržet prosperující podnikání. Denise si tak může být jistá, že je zase blíže svému snu otevřít si pekárnu.