Dough Society

Orbi Pro Wi-Fi 5 (SRK60)

Dough Society je první londýnská kavárna se specializací na prodej ručně vyráběných, 100 % veganských koblih. 

Po dvou letech existence mimo hlavní trh se rozhodla své působení rozšířit a založit pobočku v centru Londýna.

Následně Dough Society potřebovala svůj podnik pokrýt kvalitním Wi-Fi připojením, které muselo vyhovovat nejen potřebám zákazníků, ale také potřebám samotného startupu.

Obrátila se proto na NETGEAR, který jí navrhl ideální řešení.

Situace

Dough Society je londýnská kavárna se specializací na prodej ručně vyráběných, 100 % veganských koblih, která roku 2018 vznikla ve čtvrti Hackney. Podnik vznikl kvůli lokálnímu nedostatku kvalitních veganských donutů. Jeho cílem bylo obyvatelům Londýna přinést donuty, které si zaslouží - velké, krásně osmažené a ručně polévané. Po dvou letech existence mimo hlavní trh se firma rozhodla své působení rozšířit a založit první veganskou kavárnu s prodejem koblih v Londýně 


"Lidé rádi tráví čas tam, kde je vysokorychlostní Wi-Fi. Mobilní data stojí peníze. Možnost nabídnout lidem bezplatný způsob, jak se připojit, je skvělá. Další výhoda je, že lidé zůstávají déle." - Lauren Watts, majitelka Dough Society

Výzva

Jak je pro startupy běžné, požadavky byznysu i zákazníků neustále rostou. Pro podniky typu kaváren nebo například kadeřnictví, je zákaznická zkušenost nejen podstatnou součástí strategie přivádění nových zákazníků, ale také hraje důležitou roli v udržení jejich loajality.

Firmě Dough Society se s přehledem dařilo poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty, ale chtěla jim také zajistit lepší zážitek z nakupování. Aby toho dosáhla, rozhodla se pro ně zařídit kvalitnější Wi-Fi. Potřebovala škálovatelné řešení, které bude podniku vyhovovat i s jeho postupným růstem.

Řešení

Dough Society se spojila se společností NETGEAR, aby společně našly řešení, které poskytne pokrytí a rychlost potřebnou ke správě velkého počtu zařízení v síti a zároveň zajistí bezpečné připojení pro důležitá firemní zařízení, oddělené od Wi-Fi sítě pro zákazníky.

Po zhodnocení požadavků společnost NETGEAR poskytla Dough Society třípásmový Wi-Fi systém Orbi Pro AC3000, který je navržen tak, aby poskytoval rostoucím podnikům bezpečné, spolehlivé a superrychlé bezdrátové připojení.

Orbi Pro AC3000 obsahuje inovativní, vysoce výkonnou technologií Fastlane3, která umožňuje až 40 simultánně připojených zařízení. To je více než dost pro uspokojení požadavků zákazníků i byznysových potřeb Dough Society.

"Nastavování dedikované sítě a Wi-Fi pro hosty je obvykle drahé a zabírá hodně času. Ovšem podpora NETGEAR a jejich Orbi Pro nám umožnily snadné vytvoření 3 oddělených SSID, které se spravují přes aplikaci Orbi. To nám dovolilo plynulé nasazení při plném provozu obchodu," popisuje Lauren Watts, majitelka Dough Society.

Právě narušení provozu firmy při instalaci Wi-Fi systému bylo jednou z klíčových obav, které předem Watts vyjádřila. "V malém podniku hraje roli každá minuta prodeje. Tradiční byznysová Wi-Fi řešení ale mohou vyžadovat natahování kabelů, což je nákladné, časově náročné a způsobuje to nepořádek. Systém Orbi Pro zajišťuje dedikované Wi-Fi připojení mezi routerem a satelitem, a tudíž bylo nasazení velmi jednoduché a obešlo se bez komplikovaného nepořádku s kabely a zbytečných nákladů na instalaci," dodává.  

Výsledek

Nasazením systému Orbi Pro společnost Dough Society dosáhla svého cíle poskytovat zákazníkům ten nejlepší produkt i výbornou zákaznickou zkušenost. 

"Lidé rádi tráví čas tam, kde je vysokorychlostní Wi-Fi. Mobilní data stojí peníze. Možnost nabídnout lidem bezplatný způsob, jak se připojit, je skvělá. Další výhoda je, že lidé zůstávají déle, a tak nevyhnutelně utrácejí více peněz za kávu a jídlo, aby si udrželi své místo. Pokud budeme mít další síťové požadavky, určitě se budeme v první řadě dívat po produktech od NETGEAR," uzavírá Lauren Watts.

POUŽITÉ PRODUKTY: