ALLEYGROUP

Alley je agentura pro digitální marketing se sídlem v Austrálii a pobočkou v Los Angeles. Tato agentura si zakládá na budováním silných vztahů se svými klienty. Mnoho z nich je rozmístěno po celém světě, proto je důsledná a uvážená komunikace vysokou prioritou. Generální ředitel společnosti Nick Lavidge oslovil společnost NETGEAR, aby mu pomohla vybudovat novou firemní síť.

Problém

Lavidge musel nejednou během důležité prezentace pro klienty řešit výpadky Wi-Fi signálu. Meetingy se tak musely zbytečně prodlužovat, jelikož trvalo, než se marketingový tým a jejich klienti přesunuli do jiné místnosti s přímým připojením k internetu. Agentura Alley by se podobným problémům, které by mohly poškodit jejich pověst, chtěla v budoucnu vyvarovat.

Agentura sice používala výkonný Wi-Fi router, ale bohužel to nestačilo k dosažení stabilního signálu druhého konce kanceláře. V Alley si uvědomili, že aby mohli i nadále podnikat, je nezbytně nutné mít silné a spolehlivé Wi-Fi připojení bez tzv. mrtvých míst.


"Veškeré problémy s výpadky sítě zmizely. Oceňuji hlavně nápaditý design Orbi Pro, který nevyčnívá v prostorách kanceláře"


Řešení

Po krátkém představení Netgear Orbi Pro bylo vedení Alley ohromeno výhodami, které produkt může poskytnout jejich podnikání. Orbi Pro bylo Wi-Fi řešení, které přesně potřebovali: rychlost, oddělené sítě, snadné monitorování atd. Nejlepší na tom bylo, že si jej mohli nainstalovat sami v kanceláři.

Nastavení byla hračka. Kancelář Alley v Sydney si okamžitě všimla rozdílu v kvalitě Wi-Fi připojení. Videokonference v kanceláři probíhaly bez nepříjemných výpadků. Sdílení obrazovky je od té doby bezproblémové a provádí se snadno. Mesh systém Orbi Pro se stal tak oblíbený, že si ho brzy nainstalovali i do své kanceláře v LA.

Lavidge si v současné době pochvaluje, že jim z dlouhodobého hlediska Orbi Pro ušetřilo spoustu času a peněz. Kvůli lepšímu připojení již nemusí řešit problémy s Wi-Fi nebo řešit nepříjemnosti na při videohovorech. V Alley si nyní nemusí dělat starosti s Wi-Fi a soustředit se na budování svého podnikání.