Creative Mailing Services

Creative Mailing Services poskytují poštovní služby ve Spojených státech amerických. Se skladem o rozloze 55 tisíc čtverečních stop (5110 m2) a s pouze dvaceti zaměstnanci mají stále na pilno. Tým Williama Lewise tvrdě pracuje na tom, aby zajistil, že poštovní a marketingové objednávky klientů budou vyřizovány správně a včas. Aby to bylo možné, tým musí mít neustále k dispozici připojení ke stavu zásob, novým objednávkám a logistickým informacím.

Problém

Creative Mailing Services si zakládají na efektivitě. Jejich pracovní proces musí být bezproblémový a zásilky musí být připravené, když je klienti potřebují. Jejich starý Wi-Fi systém jim v tom ale jenom překážel.

S tak rozsáhlým prostorem se Lewis obával, že nebude moct najít žádný router, který by pokryl každý kout firemního skladiště. Poté ale našel doporučení na Orbi Pro online. "Dříve jsem pracoval jako síťový inženýr, takže neustále sleduji blogy a chatovací místnosti a vyhlížím nejnovější byznysové technologie," říká Lewis. Rozhodl se Orbi Pro vyzkoušet.


"Orbi Pro nám poskytlo plné pokrytí, které jsme potřebovali. Po zapojení se Orbi ihned propojilo s přídavným satelitem. A ani jsme ho dosud nemuseli restartovat." - William Lewis, Creative Mailing Services

Řešení

NETGEAR ve spolupráci s Creative Mailing Services nahradil jejich starší router za třípásmový Orbi Pro Business Wi-Fi systém AC3000 (SRK60) a doplnil ho o jeden vnitřní satelit. Tato sestava zvládá pokrýt celý prostor firmy, což jí umožňuje efektivně zvládat své podnikání.

Lewis router a přídavný satelit zprovoznil během deseti minut. "Nastavení bylo opravdu rychlé a snadné. Aplikace mě vyzvala k zodpovězení několika otázek. Bál jsem se, že se nenastaví do správného módu a budu muset vše nastavovat ručně. Orbi Pro to ale vše zvládlo automaticky," říká.

Výsledek

Úspěch zasílání poštovních zásilek závisí na dobrém načasování. To však není možné, pokud se přerušuje internetové připojení, vzniká chaos v procesech a komunikace je nedostatečná.

Orbi Pro pokrývá celý sklad firmy, takže byznys Creative Mailing Services může běžet hladce. Podle Lewise to rozhodně pomáhá každodenním činnostem firmy. Nyní se cítí připravení začít používat i ruční scannery, které jim pomohu zvýšit efektivitu.

"Pokrytí Orbi Pro je skvělé. Hodně nám pomůže, až budeme zavádět scannery. Zaměstnanci s nimi budou moct objednávky rychle vyhledat a balit a zbaví se tak ručního vyhledávání objednávek."

Jako bývalý síťový inženýr je William Lewis šťastný, že Orbi Pro naplnilo očekávání, která nabyl v online diskuzích. Díky novému pokrytí běží provoz efektivněji než kdy dříve. Služba Creative Mailing Services si je jistá, že uspokojí aktuální potřeby zákazníků, a dokonce zvýší jejich spokojenost.

POUŽITÉ PRODUKTY

  • Třípásmový Orbi Pro Business Wi-Fi systém AC3000 (SRK60)