Značky NETGEAR a Domotz navázaly partnerství. Síťové produkty NETGEAR tak obohatí další inovativní funkce

02.11.2022

Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů, které pohání velké i malé firmy, nově zahájila spolupráci se značkou Domotz, oceňovaným lídrem v oblasti monitorování a správy sítí a inventarizace zařízení. Díky tomu vybrané přepínače, přístupové body a Wi-Fi mesh systémy NETGEAR získaly špičkové nové funkce.

Bezproblémová integrace

Domotz poskytuje perfektní přehled o digitálních aktivech a datových tocích a dává tak uživatelům možnost získat zásadní znalosti a praktické poznatky o jejich síti. Aby společnost zajistila bezproblémovou a snadno použitelnou integraci jejího softwaru Domotz Agent, úzce spolupracuje se svými partnery. Mezi ně nyní patří i společnost NETGEAR.

Přepínače NETGEAR získaly funkce jako je mapování portů, řízení PoE a zálohování konfigurace. Bezdrátové přístupové body spravované službou NETGEAR Insight a mesh systémy Orbi Pro nabyly funkce mapování koncových bodů, restartování, značení síly signálu a další. Integrace umožňuje uživatelům Domotz rychle a snadno přidávat a spravovat širokou škálu zařízení NETGEAR do svýchstávajících sítí.

"V NETGEAR se vždy snažíme usnadnit život našim firemním zákazníkům tím, že jim poskytujeme více kontroly a zároveň méně komplikací. Přidání společnosti Domotz do naší rostoucí sítě partnerů nám umožňuje poskytovat funkčně bohaté a elegantní řešení pro monitorování a správu jejich cenné obchodní infrastruktury," řekl Laurent Masia, ředitel správy produktové řady spravovaných přepínačů u NETGEAR.

"Jsme nadšeni z partnerství se společností NETGEAR, světově uznávaným lídrem v oblasti síťových produktů. Uživatelé Domotz i NETGEAR budou z tohoto nového partnerství skutečně těžit. Nové funkce dostupné pro produkty NETGEAR dramaticky zlepší viditelnost, kontrolu a efektivitu při správě jejich systémů - a ještě další přibudou," řekl Silvio Di Crosta, CEO společnosti Domotz.

Nové funkce pro NETGEAR

Pro produkty NETGEAR je nyní v aplikaci Domotz k dispozici několik působivých nových funkcí:

  • Síťové přepínače: Domotz nyní zahrnuje automatické mapování portů přepínačů, správu napájení pomocí PoE, grafy zobrazující šířku pásma a informace o chybách a vyřazených paketech. Kromě toho jsou nyní k dispozici funkce pro správu konfigurace sítě, včetně zálohování a obnovy konfiguračních souborů, upozornění na změny konfigurace, které pomáhají se zabezpečením sítě a možnost porovnávat a rychle se vrátit k předchozím verzím konfigurace.
  • Bezdrátové přístupové body spravované službou NETGEAR Insight a mesh systémy Orbi Pro: Pro tato zařízení jsou nyní k dispozici podrobnější informace a analýzy, včetně informací o zařízení, systému a síti, stejně jako vysílacích vlastnostech, podrobnosti o ovladači a restartu, připojení klientů a vlastností bezdrátové sítě LAN.

Dostupnost

Nové funkce NETGEAR jsou již nyní k dispozici v aplikaci Domotz. Uživatelé se do ní nyní mohou přihlásit nebo zaregistrovat a zjistit zde podrobnější informace.