Vyzkoušejte vzdálenou cloudovou správu NETGEAR Insight na rok zdarma

06.05.2020

NETGEAR Insight představuje unikátní řešení v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu, které umožňuje snadno a rychle nastavit a nakonfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních i stavu a zdraví sítě. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

Služba NETGEAR Insight je dostupná ve třech placených variantách: Insight Basic (bez cloudové správy, první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od $4.99/ zařízení za rok), Insight Premium (od $9.99 / zařízení za rok) a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).

Noví i stávající uživatelé, kteří zakoupí a následně zaregistrují některý z vybraných přepínačů, přístupových bodů či routerů řady Insight*, mají však nově speciální možnost získat službu na rok zdarma. Cílem této akce je nabídnout uživatelům možnost vyzkoušet si vzdálenou správu Insight v praxi a seznámit se tak osobně s veškerými výhodami, které jim přináší. Platnost akce není časově omezená a vztahuje se na následující varianty NETGEAR Insight s cloudovou správou:

  • Insight Premium nabízí snadné rozeznání, konfiguraci, monitoring a správu zařízení skrze mobilní aplikaci i cloudový portál. Zároveň umožňuje vzdáleně spravovat i větší počet zařízení napříč vícero míst. Je ideální zejména pro malé a střední firmy.
  • Insight Pro nabízí veškeré možnosti varianty Insight Premium, rozšířené o další funkce, jako je např. podpora multi-tenancy či multi-roles. Je ideální zejména pro organizace s větším počtem kanceláří, prodejce s přidanou hodnotou a poskytovatele služeb v oblasti správy sítí.

Seznam produktů řady Insight, na něž se akce vztahuje: WAC505, WAC505B03, WAC505B05, WAC505PA, WAC540, WAC540B03, WAC540PA, WAC564 (přístupové body), BR500, BRK500 (routery), GC108P, GC108PP, GC110, GC110P, GC510P, GC510PP, GC728X, GC728XP, GC752X, GC752XP (přepínače). Seznam produktů se bude postupně rozšiřovat o další modely.