Tip: Objevte kouzlo mobilní aplikace Nighthawk

22.03.2019

Nástup mobilních aplikací sebou přinesl také nové možnosti interakce se síťovými zařízeními. Příkladem je aplikace NETGEAR Nighthawk, kterou využívají miliony našich zákazníků. Jejím prostřednictvím můžete své zařízení Nighthawk snadno a rychle instalovat a během několika minut se připojit k internetu. Aplikace zároveň slouží ke správě a monitorování zařízení i celé sítě - od přidávání síťových extenderů a bezdrátových přístupových bodů k existující síti, až po monitorování případných kybernetických útoků na vaše zařízení.

Jaké jsou stěžejní funkce aplikace NETGEAR Nighthawk?

  • Snadné nastavení - Proč byste měli trávit hodiny upgradováním na lepší systém? Pomocí aplikace snadno nainstalujete vaše zařízení Nighthawk již během několika minut.
  • Pozastavení Wi-Fi - Stisknutí tlačítka pozastavíte přístup k internetu jakémukoliv připojenému zařízení ve vaší síti. Vyhnete se tak nežádoucím zařízením či snížíte případné zahlcení šířky bezdrátového pásma.
  • Rychlost připojení ​​- Otestujte si rychlost vašeho internetového připojení a ujistěte se, že vám váš poskytovatel Internetu skutečně nabízí nasmlouvaný výkon.
  • Sledování dat - Mějte přehled o využívání vašich internetových dat v rámci dnů, týdnů i měsíců.
  • Vzdálená správa - Spravujte a monitorujte své zařízení kdykoli a odkudkoli.
  • Zabezpečení Armor - Posilte bezpečnosti vaší sítě pomocí služby NETGEAR Armor s technologií Bitdefender a dostávejte oznámení o případných hrozbách v reálném čase.
  • Inteligentní rodičovská kontrola Circle - Mějte absolutní kontrolu nad používání internetu ze strany vašich dětí a nastavujte obsahové filtry či časové limity dle používaných zařízení i aplikací.

Pokud vás aplikace zaujala, můžete si ji bezplatně stáhnout na Google Play či iTunes!