Zastaralá, potrhaná síť? Vyměňte ji za NETGEAR Insight

15.07.2019

Počítačové firemní sítě se postupem času staly neoddělitelnou součástí drtivého množství podniků, vašeho pravděpodobně nevyjímaje. Zajímejte se proto o jejich řádné zabezpečení a pravidelné updaty, jinak riskujete to, že svojí společnost necháte stagnovat a postupem času ji, do slova a do písmene, odpojíte od přístrojů. Reálná situace by tudíž mohla vypadat stejně, jako byste oprášili svojí ledvinku z panoptika devadesátých let a snažili se jít s dobou. Problém by byl v tom, že by se, žel bohu, o víc než úsměvnou snahu pravděpodobně nejednalo.

Pokud tedy vedete firmu a ledvinky nejsou nic pro vás, tak zkuste nahlédnout do budoucnosti s počítačovou sítí NETGEAR Insight (věštecká koule není v ceně, deset důvodů proč ano).

1. NETGEAR působí na trhu dobrých 25 let. A poskytovat své služby malým a středním podnikům dalších 25 let bezesporu bude. Pokud tedy hledáte spolehlivého parťáka, jehož systémy budou řídit váš podnik 24/7, tak se NETGEAR jeví jako ta správná volba.

2. Poskytujeme kompletní networking portfolio pro IT manažery. Pokud se ve firmě potýkáte s peripetiemi ohledně networkingu, tak řešení naleznete ve stovce NETGEAR produktů od routingu až po síťová uložiště. To vše s bonusem vzdáleného managementu, plug-and-play setupu, multi-lokační podpory, cloudových uživatelských rozhraní či nonstop uživatelské podpory (a jsou to sympaťáci, nebojte).

3. Zkuste raději rozumné předplatné. Pomůžeme vám s ním. NaaS, tedy Networking jako služba, nahrazuje dosavadní, zkostnatělý systém kupování tajemně vyhlížejících krabiček a placení přehnaných licenčních poplatků za něco, co reálně nevyužijete. NETGEAR Insight vám umožní pořídit si důvěryhodný, vzdálený management a monitoringové služby na základě měsíčního, popřípadě ročního předplatného. Spolu s tím dostanete i soukromého rádce v oblasti cloudových služeb, bezpečnosti, mobility a jiných vychytávek. A díky tomu, že platíte pouze za to, co používáte, i příjemný stav mysli (a financí, jak jinak).

4. Palce nahoru. I ty kritické. Naše technologie Insight Pro a mobilní aplikace úspěšně prošly nezávislými testy od Miercom a Tolly Group, na slovo vzatými odborníky z odvětví. Líbila se jim jednak extrémní bezpečnost, jednak solidní zpracování. Dalším příjemným bonusem pro ně byla úspora času, a to díky servisnímu doručení, uživatelskému managementu či schopnosti bleskově spravovat i ty nejvzdálenější a vysoce distribuované sítě. Pokud tedy hledáte nízkonákladové a multifunkční řešení, které administrátorům umožňuje si díky bezproblémovému a snadnému ovládání zachovat kontrolu i nad velmi komplexními systémy, tak jste potom našli to pravé.

5. Insight Pro umožňuje vám i vašemu poskytovali služeb využít výhod IT automatizace a cloudové efektivity. Proto si hoďte nohy na stůl a vychutnejte si slastný pocit z jednotného integrovaného řešení, které vám Insight nabízí. Garantuje jednoduché a efektivní užívání, s důrazem na bezproblémový zážitek při konfiguraci sítí, vypořádávání se s incidenty, updaty firmwaru či dalšími změnami.

6. Každá síť je jiná a ne vždy chcete mít veškerou zodpovědnost na svých ramenech. To jsme vzali v potaz při vývoji Insight. Vaši zaměstnanci mohou či nemusí chtít vždy spravovat svá síťová práva a vlastníci firem chtějí být občas jejich výhradními držiteli. Při poskytnutí svého hardwaru jako součást NaaS vám Insight Pro nabídne nejrůznější modely vlastnictví a adminových konfigurací. Tím vám usnadní udělování přístupů a práv, čímž se zodpovědnost nad sítí rozdělí napříč více rolemi.

7. Často cestujete a přitom býváte zavalení prací? I na to jsme mysleli. Insight poskytuje plně funkční mobilní aplikaci pro iOS či Android, díky čemuž můžete spravovat jakoukoliv zákaznickou síť, ať už se nalézáte kdekoliv.

8. Vědění prý znamená moc. S Insight Pro si to můžete ověřit na vlastní kůži. Díky rychlému vyhodnocení slabin či rizik a týdenním reportům budete mít nyní aktuální a nepřetržitý přehled o tom, jak si vaše síť vede.

9. Hlídáte si své výdaje? Insight Pro od NETGEAR umožňuje vytváření finančně dostupnějších sítí než je tomu u konkurenčních řešení. A s ohledem na to, že poskytovatele našich služeb žádným konkrétním způsobem netlačíme k účtování za poskytované služby, si můžete vychutnat nejmodernější technologie s ohledem na cenový plán, který bude vyhovovat vašim finančním možnostem.

10. A na závěr - netvrdíme to pouze my, ale i nezávislí odborníci. "S ohledem na naše pozorování jsme zjistili, že Insight Pro od NETGEAR poskytnul nejlepší poměr ceny a výkonu, který je u víceklientské a multilokační platformy určené pro centrální management SBM stránek vůbec možný", uvádí Robert Smithers, výkonný ředitel společnosti Miercom. "Funkčnost, kterou Insight Pro nabízí při správě networkingu, je reprezentativním příkladem expanzivního posunu vůči cloudově orientovaným řešením - to umožňuje snížení výsledých nákladů, zároveň se však produkt stává mnohem hodnotnějším oproti konkurenci. Tím si vysloužil naši certifikaci Miercom Performance Verified."