Službu NETGEAR Insight Pro nyní podporují také mobilní routery

24.11.2021

Společnost NETGEAR oznamuje dostupnost služby NETGEAR Insight Pro v mobilních routerech. Pokročilé řešení pro vzdálenou správu v cloudu mohou nyní využívat majitelé mobilních routerů M1 4G LTE (MR1100) a M5 5G Wi-Fi 6 (MR5200).

Díky správě prostřednictvím cloudu jsou mobilní routery NETGEAR Nighthawk M1 a M5 výborným řešením pro firmy, které svým zaměstnancům potřebují poskytnout univerzální připojení k internetu. Výborně poslouží při práci z domova i u pracovníků v terénu, jako jsou třeba obchodní zástupci nebo záchranáři. Mobilní routery fungují prakticky kdekoliv a okamžitě poskytují konektivitu jakémukoliv zařízení, aniž by byly závislé na další infrastruktuře nebo technické podpoře.

Výhody služby NETGEAR Insight Pro

Služba NETGEAR Insight Pro umožňuje správcům IT a poskytovatelům řízených služeb (MSP) nastavovat správu LAN pro kanceláře a pobočky, která zajistí návštěvníkům nebo dočasným zaměstnancům přístup k Wi-Fi. Správci IT mohou v rámci NETGEAR Insight Pro jednotlivé mobilní hotspoty bezdotykově nasadit a centrálně nastavovat, stejně jako průběžně monitorovat celou síť, odstraňovat její problémy nebo aktualizovat firmware dílčích síťových prvků.

Služba podporuje také snadnou a rychlou integraci dalších IT zařízení do sítě, centralizovanou konfiguraci a jednotnou správu profilů při hromadném nasazení. I při velkém množství zařízení v terénu umožňuje NETGEAR Insight Pro snadno najít a získat informace o jejich stavu. Poskytuje zprávy o jejich využití, síle mobilní sítě, šířce pásma, a dokonce i seznam připojených klientských zařízení.

"Lidé dnes potřebují mít spolehlivý přístup k internetu odkudkoliv, aniž by byli omezováni sdílenou šířkou pásma v domácnosti nebo bezpečnostními problémy spojenými s veřejnou Wi-Fi. Mobilní routery představují ideální řešení k zajištění dedikovaného internetového připojení pro zaměstnance pracující z domu nebo v terénu," řekl Shaheen Kazi, ředitel divize správy SMB produktů v rámci NETGEAR Insight.

Dostupnost

Mobilní routery Nighthawk M1 4G LTE (MR1100) a Nighthawk M5 5G Wi-Fi 6 (MR51000) jsou celosvětově dostupné. Služba NETGEAR Insight Pro je poskytována v rámci dodatečného předplatného a zahrnuje měsíční nebo roční poplatek. Cena začíná na 22 USD za rok (1.83 USD za měsíc), a to za každý spravovaný mobilní router. Všechny výše zmíněné funkce na routerech M1 a M5 jsou součástí jejich základní výbavy. Více informací je k dispozici na tomto odkaze.