Šest zařízení která by neměla chybět žádnému hráči

30.05.2019

Patříte mezi nové hráče či dokonce zkušené velmistry, kteří tráví dlouhé noci ve společnosti svého oblíbeného Xboxu, PS4 nebo počítače? Snažíte se dostat na Twitch či testovat hry na Youtube? Ať už to či ono, právě pro vás je určeno následujících šest produktových tipů Joshuy Dinga, člena herního týmu NETGEAR Nighthawk, které vám pomohou k vašemu vysněnému vítězství.

1. Křeslo

Pokud plánujete trávit hraním her dlouhé hodiny, určitě stojí za to investovat do velkého kvalitního křesla. Každý z nás je trochu jiný, proto je potřeba si vyzkoušet více druhů. Doporučit můžeme například křeslo Corsair T-1, které má skvělou bederní oporu a zároveň silně připomíná sedadla RECARO.

2. Klávesnice

Kompaktní mechanická herní klávesnice Corsair K65 LUX RGB nabízí snadné a rychlé ovládání. Je ideální pro hraní her i klasické počítačové úkony. Byla to právě tato klávesnice, kterou celý tým NETGEAR Nighthawks použil během akce AHGL Overwatch NorCal Corporate Clash v roce 2018.

3. Myš

Herní myš Corsair M65 RGB Elite s hliníkovou konstrukcí a optickým senzorem s rozlišením až 18 000 DPI je vylepšenou verzí modelu M65 Pro. Její použití ve velmi komfortní, zejména pak pro ty, kteří upřednostňují tzv. claw grip. Výhodou zařízení je také regulovatelná hmotnost, kterou lze snížit až na pouhých 97 gramů. Součástí myši je i osm plně programovatelných tlačítek.

4. Herní ovladač

Pokud hledáte účelově navržený kontroler, pak si jistě zamilujete customizovaný Scuf s patentovanou pádlovou technologií.

5. Sluchátka

Komfortní bezdrátová herní sluchátka Plantronics - RIG 800 Series s 40mm neodymovými měniči a výdrží baterie až 24 hodin na jedno nabití. Absence kabelů nabízí vysoký komfort a volnost v pohybu. Můžete tak sedět a hrát po bláznivě dlouhou dobu. Zároveň můžete jít bez problémů otevřít dveře, když vám přivezou pizzu, nebo vyskočit a dát průchod nadšení během svého vítězství. Pohodlné jsou i pro hráče s brýlemi.

6. Router

Neuvěřitelně rychlé úkony na klávesnici nebo myši vyžadují nízkolatenční připojení. Pokud se potýkáte s nestabilním připojením k internetu a delšími odezvy systému, žádný z výše uvedených produktů vám k vysněné výhře nepomůže. Herní router NETGEAR Nighthawk Gaming Pro XR300 se speciálním herním operačním systémem DumaOS a řadou unikátních administrativních funkcích je skvělým řešením.