Sdílejte zážitky s novým digitálním rámečkem Meural

07.10.2020

Nový digitální fotorámeček Meural v elegantním provedení je vybaven 15,6palcovým displejem (343 mm x 191 mm) s rozlišením Full HD (1920 x 1080p), antireflexní úpravou a patentovanou technologií TrueArt. Kombinace těchto vlastností poskytuje vysoce kvalitní a detailní obraz, a to z libovolného zorného úhlu. Součástí fotorámačku je také trojice senzorů reagujících na orientaci, uživatelská gesta i míru okolního osvětlení. Zařízení lze umístit do horizontální i vertikální polohy, na stůl i na zeď.

Digitální fotorámeček Meural je možné jednoduše propojit se smartphonem a automaticky z něj přehrát požadované fotografie či alba. Tuto možnost mají vedle uživatele také vybraní členové rodiny či přátelé, jimž je poskytnut vzdálený zabezpečený přístup. Fotografie a celá alba jsou do zařízení nahrávána a následně i organizována pomocí mobilní aplikace Meural. Ta mimo jiné zajišťuje také správu celého zařízení. Jednotlivé fotografie lze doplnit o popisky v podobě místa, datumu i názvu.

Fotorámeček Meural disponuje 8GB interní pamětí, z níž 4 GB jsou vyhrazeny pro ukládání fotografií. Vedle vlastních a sdílených fotografií má uživatel k dispozici také úvodní kolekci 100 uměleckých děl předních světových umělců a galerií. Tuto kolekci navíc může v případě zájmu rozšířit skrze členství v klubu Meural až na 3 miliardy uměleckých exponátů. Měsíční členský poplatek činí 8,95 $.