Problémy s domácím připojením k internetu? Máme snadné řešení!

25.01.2021

V současné době mnoho z nás pracuje z domova a řešíme tak častěji problémy s domácím připojením k internetu. Toto připojení je už ve většině domácností bezdrátové. Jeho problém je, že Wi-Fi síť často nedosáhne všude tam, kde ji potřebujeme, a práce z domu se tak komplikuje. Domácí bezdrátovou síť můžete naštěstí jednoduše posílit, aby Wi-Fi signál spolehlivě pokryl celou vaši domácnost.

Problém s dosahem domácí Wi-Fi sítě lze vyřešit pořízením zařízení, která zesilují signál stávajícího Wi-Fi routeru. K takovým patří například přístupové body, extendery anebo nejnovější mesh systémy. Typicky posledně jmenované mesh systémy spolehlivě pomohou především ve větších bytech, v rodinných domech nebo domácnostech se silnými a těžko propustnými zdmi. Za předpokladu, že chcete využívat bezdrátové připojení k síti nebo nemáte možnost vytvořit síťovou infrastrukturu pomocí kabelů, představují právě mesh systémy nejjednodušší cestu ke stabilní bezdrátové síti dostupné ze všech míst v domácnosti.

NETGEAR Orbi RBK852 - Stabilní Wi-Fi připojení pro celou domácnost 

Mesh systém Orbi RBK852 je navržen tak, aby vyhověl všem současným i budoucím požadavkům moderních a náročnějších domácností. Je vybaven patentovanou třípásmovou Wi-Fi technologií FastLane3 s 12 streamy, která využívá vyhrazený bezdrátový 5GHz kanál pro vzájemnou komunikaci mezi routerem a satelity. Tato technologie v kombinaci s nejnovějším Wi-Fi standardem Wi-Fi 6, výkonným čtyřjádrovým 2,2GHz procesorem a technologiemi MU-MIMO a Beamforming poskytuje rychlé a vysoce spolehlivé internetové připojení na ploše až 465 m2. Členové domácnosti si tak mohou vychutnat vysoce kvalitní a plynulé streamování médií ve 4K/8K rozlišení, hraní online her či videokonference bez kolísání signálu nebo výkonu sítě, a to i při souběžném vícenásobném připojení k síti.

Automaticky spárovaný router a satelit

Designově propracovaná sada Orbi RBK852 obsahuje router a satelit. Obě zařízení jsou již z výroby spárována, aby bylo jejich zprovoznění co nejjednodušší. Uživateli tak stačí, aby připojil router Orbi ke svému současnému internetovému modemu či vstupní bráně, umístil satelit kamkoli v centru domácnosti a během krátké chvíle může naplno využívat bezpečné a vysoce výkonné Wi-Fi připojení v každém koutu domácnosti.

Široké pokrytí od sklepa až na půdu

Kvalitní a stabilní připojení pro všechny členy domácnosti bez ohledu na počet připojených zařízení si můžete vychutnat díky až 4x větší kapacitě sítě a schopnosti systému obsloužit až 20 streamů najednou. Špičkové pokrytí Wi-Fi signálem od sklepa až po půdu na ploše až 465 m2 zase zajišťuje osm vysoce výkonných antén se zesilovači umístěnými uvnitř routeru i satelitu. Zbavíte se natrvalo starostí se řešením mrtvých zón či nestability signálu způsobené typicky zdmi, dveřmi či více poschodími.