Nová verze vzdálené správy Insight 5.8 je tady!

25.02.2020

NETGEAR Insight je unikátní řešení v podobě mobilní aplikace či cloudového portálu, které umožňuje snadno a rychle nastavit a nakonfigurovat jedno či více firemních zařízení současně a ty následně monitorovat a spravovat odkudkoli na světě v dosahu internetového připojení v nepřetržitém režimu 24/7. Služba uživateli poskytuje veškeré potřebné informace o připojených zařízeních, stavu a zdraví sítě či spotřebovaných datech. V případě neobvyklé situace je majitel či IT pracovník okamžitě informován prostřednictvím výstražných notifikací.

V případě nové verze NETGEAR Insight 5.8 se můžete těšit na řadu nových možností vzdálené správy, včetně přehlednějšího uživatelského rozhraní:

  • Podpora NETGEAR Insight Instant Wireless AirBridge umožňuje vytvořit rychlé bezdrátové připojení typu Point-to-Point až do vzdálenosti 3 km. Je tak ideálním řešením pro propojení samostatných budov, jako jsou dočasné kanceláře, garáže i venkovní pracovní prostory, v jejichž případě by bylo jen velmi složité implementovat klasické kabelové ethernetové připojení.
  • Podpora nových přepínačů PoE++.
  • Možnost nastavení výstražných notifikací dle časového období či typu notifikace, včetně jejich deaktivace.
  • Aktualizované UX a UI zajišťující rychlejší a efektivnější orientaci v možnostech nastavení.
  • Nabídka cenově výhodnějšího předplatného na 1, 3 a 5 let či pro 5 až 10 zařízení současně (varianta Insight Premium a Pro).
  • Snadné zobrazení výstražných notifikací napříč všemi organizacemi a sítěmi (varianta Insight Pro).

Služba NETGEAR Insight je kompatibilní s vybranými bezdrátovými přístupovými body, přepínači a datovými úložišti značky NETGEAR a je dostupná ve třech variantách: Insight Basic (první dvě registrovaná zařízení zdarma, třetí od $4.99/ zařízení za rok), Insight Premium (od $9.99 / zařízení za rok a Insight Pro (určeno pro MSP a resellery, cena u distributora).