NETGEAR WAX214: Ideální bezdrátové řešení pro malé firmy a domácí kanceláře

29.03.2021

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový dvoupásmový bezdrátový přístupový bod WAX214 řady Business Essentials. Novinka nabízí snadnou instalaci, rychlé a spolehlivé Wi-Fi 6 připojení i kvalitní zabezpečení. To vše za dostupnou cenu a s prodlouženou tříletou zárukou.

Pomalé a nestabilní připojení, špatné zabezpečení či složitá instalace síťových zařízení, to jsou nejčastější problémy, které trápí mnoho malých firem a domácích kanceláří. NETGEAR pro ně připravil nový bezdrátový přístupový bod WAX214, který jim nabízí vysoce výkonné a spolehlivé bezdrátové připojení. Zařízení je vybaveno nejnovějším standardem Wi-Fi 6, který poskytuje maximální kombinovanou rychlost přenosu dat 1,8 Gb/s (600 Mb/s + 1 200 Mb/s) a oproti předchozímu standardu až čtyřikrát větší síťovou kapacitu pro ještě větší počet připojených zařízení. Kombinace interních antén pak zajišťuje bezdrátové pokrytí v rozsahu až 139 m2. Součástí výbavy přístupového bodu je také gigabitový ethernetový port PoE.

Přístupový bod WAX214 lze snadno a rychle instalovat a následně monitorovat a spravovat skrze intuitivní webové rozhraní. Vysoké zabezpečení zařízení zajišťuje řada bezpečnostních funkcí v podobě čtyř oddělených sítí SSID, WPA/WPA2/WPA3, filtrace MAC adres a blokace vybraných webových stránek či služeb. Kompaktní provedení a zabudované úchytky umožňují přístupový bod bez problémů upevnit na zeď či stop nebo ho volně umístit na stůl.


Cena a dostupnost

Bezdrátový přístupový bod WAX214 je v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 3 300 korun / 125 euro s DPH. Na zařízení se vztahuje prodloužená tříletá záruka.