NETGEAR WAX204: Výkonný a cenově dostupný přístupový bod s podporou Wi-Fi 6

25.02.2021

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový bezdrátový dvoupásmový přístupový bod a router v jednom WAX204. Novinka nabízí rychlé, spolehlivé a bezpečné připojení za dostupnou cenu.

Nový bezdrátový přístupový bod WAX204 v kompaktním provedení je ideálním řešením zejména pro malé firmy a domácí kanceláře. Zařízení je vybaveno nejnovějším standardem Wi-Fi 6 s maximální kombinovanou rychlostí přenosu dat 1,8 Gb/s (600 Mb/s + 1 200 Mb/s) a až čtyřikrát větší síťovou kapacitou. Široké pokrytí bezdrátovým signálem zajišťuje trojice externích 3dBi antén.

Součástí výbavy přístupového bodu je také čtveřice gigabitových ethernetových portů LAN umožňující kabelové připojení tiskáren, herních konzolí, televize a dalších zařízení.

Přístupový bod WAX204 lze snadno a rychle instalovat a následně spravovat skrze intuitivní webové rozhraní, jenž uživatele provede procesem instalace krok za krokem. Vysoké zabezpečení zařízení zajišťuje řada bezpečnostních funkcí v podobě tří SSID sítí s odděleným přístupem, WPA/WPA2/WPA3 a filtrace MAC adres.


Cena a dostupnost

Bezdrátový přístupový bod WAX204 je v prodeji v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 3 500 korun / 135 euro s DPH. Na zařízení se vztahuje prodloužená tříletá záruka.