NETGEAR, to je on, firemních sítí šampion

31.08.2020

Správa sítě u malých firem již dávno neznamená složité krabičky se spoustou děr a certifikovaného technika, který se v nich jako jediný vyzná. Dnes všechno probíhá vzdáleně - od práce na projektu po vzdálený management. Kdykoliv a odkudkoliv.

Síťové příslušenství s jednoduchou instalací, kam spadají routery, přepínače, či lepší Wi-Fi připojení, proto dnes neocení jenom home-officáci, ale kdokoliv, kdo potřebuje pracovat se vzdáleným přístupem.

S ohledem na výše uvedené informace je potřeba zvážit některé důležité otázky:

  • Jak mohou lidé zůstat produktivní, i když nejsou zrovna v kanceláři?
  • Jak lze dosáhnout efektivnější komunikace?
  • Jak lze usnadnit práci z domu? 

Dokážete kvalitně odpovědět alespoň na dvě z těchto tří otázek? Pokud ne, tak se zkuste porozhlédnout po dlouhodobém partnerovi, který je vyřeší za vás. A vybírejte pečlivě! Při správném výběru se vám ideálně postará i o efektivní komunikaci, zabezpečení společnosti a vyšší produktivitu zaměstnanců. 

NETGEAR se na trhu pohybuje již 25. rokem. Sítě netvoří jenom jednu z našich divizí, ale celé naše jádro. Nezaměřujeme se totiž pouze na produkty, ale zejména na takový servis a podporu, kterou bychom i my vyžadovali od druhých. Naše podpora, komunitní fóra, ProSUPPORT a služby Pro AV Engineering jsou důkazem toho, že jsme odhodlaní vám pomoct v jakémkoliv myslitelném i méně myslitelném směru. 

Známí jsme díky svým síťovým přepínačům, bezdrátovým routerům a přístupovým bodům. Dokázali jsme prodat více podnikových síťových zařízení, než kolik je na světě podniků. Díky bezdrátovým hotspotům pomáháme svým klientům se spolehlivým a zabezpečeným připojením k internetu, ať už jsou právě kdekoli. A naše platforma pro správu sítí Insight zajišťuje majitelům firem bezstarostný a ničím nerušený spánek... 

Naše produkty a služby nabízejí především:

  • rychlejší a spolehlivější komunikaci,
  • zabezpečený vzdálený přístup,
  • důsledné rozdělení domácích a firemních sítí,
  • snadnou správu síťových zařízení.

Spolehněte se na nás

Potřeby malých firemních sítí se mění a vyvíjejí. Už to není pouze o produktech a jejich funkcích. Tajemství úspěchu spočívá ve zkušeném partnerovi, který se vyzná v tom, čemu čelíte. Jsme tu jenom pro vás. Tak se nám ozvěte!