NETGEAR rozšiřuje svou řadu chytrých přepínačů o model MS108TUP

26.10.2023

Společnost NETGEAR uvedla na trh 8portový multigigabitový ethernetový Ultra60 PoE++Smart Switch NETGEAR MS108TUP, který je navržen pro firmy, které potřebují spolehlivé a bezproblémové připojení typu "vše v jednom".

Počet zařízení, která jsou na pracovištích připojována k internetu, neustále roste. Nejedná se pouze o pracovní zařízení, ale také o nejrůznější přístroje, které si do práce přinášejí zaměstnanci. Aplikace, které na těchto zařízeních běží, mají často poměrně vysoké datové požadavky. Je proto žádoucí, aby především malé a střední firmy měly k dispozici takové síťové řešení, které i v případě připojení většího množství "externích" zařízení dokáže udržet kvalitu internetového připojení.

Model MS108TUP je součástí řešení NETGEAR Total Network Solution, které v sobě spojuje nedávno uvedený router PR60X Pro, přístupové body Pro WiFi a cloudovou platformu Insight. Jednotné propojení mezi zařízeními umožňuje rychlejší nastavení a komplexnější správu, a tedy více času na práci.

Součástí balení je integrované webové grafické rozhraní pro správu, nastavení a správa přepínače je však ještě pohodlnější prostřednictvím cloudové platformy pro správu NETGEAR Insight. Insight poskytuje komplexní vzdálenou konfiguraci a řešení problémů pro routery NETGEAR Pro, přístupové body Pro WiFi a přepínače s inteligentní cloudovou správou.

Další technické specifikace:

  • 8 Multi-Gigabit (2,5G) ethernetových portů pro flexibilní a automaticky přizpůsobitelné kabelové připojení zařízení s vysokou šířkou pásma – okamžité připojení zařízení a poskytnutí každému zařízení přesně takové rychlosti, jakou potřebuje: 1G nebo 2,5G, automaticky.
  • 4 porty PoE++ (802.3bt 60W/port) a 4 porty PoE+ (802.3at 30W/port) umožňují připojit k síti více zařízení, která jsou současně napájena elektrickou energií.
  • Pokročilé ovládání PoE pro jednotlivé porty zjednodušuje správu bezdrátových přístupových bodů, bezpečnostních IP kamer, LED osvětlení, bezpečnostních zámků dveří, zařízení IoT a dalších.
  • Nepřetržité napájení PoE i při aktualizaci firmware nebo restartu softwaru.
  • Energeticky účinný Ethernet (IEEE 802.3az) pro maximální úsporu energie – Nejnovější funkce pro úsporu energie včetně automatického přechodu na nižší režim napájení pro každý port, když je linka portu vypnutá nebo nečinná.
  • Tichý provoz bez hluku ventilátoru.

Dostupnost

NETGEAR MS108TUP bude na evropském trhu dostupný od prosince 2023 za cenu 579 EUR.

Ke stažení: Fotogalerie produktu.