NETGEAR rozšiřuje možnosti propojení fotorámečku Meural s krypto peněženkami

13.04.2022

Společnost NETGEAR přináší vylepšení svého prémiového digitálního fotorámečku Meural. Sběratelé nezaměnitelných tokenů (NFT) nyní mohou s rámečkem propojit své krypto peněženky MetaMask a Coinbase a předvést na něm své sbírky NFT.

Stoupající popularita NFT

O nezaměnitelných tokenech už pravděpodobně slyšel každý. V podstatě se jedná o digitální sběratelské předměty. Na rozdíl od krypto aktiv, která fungují jako peníze, kdy např. 1 BTC nebo 1 ETH je stejný jako jakýkoliv jiný, jsou NFT naprosto jedinečné a nezaměnitelné. Když si koupíte NFT, kupujete v podstatě blockchainově ověřený certifikát vlastnictví, u kterého můžete sledovat všechny transakce. Tokeny se ukládají do krypto peněženek, jako je právě MetaMask nebo Coinbase.

Toto sběratelské a investiční odvětví se posouvá mílovými kroky kupředu. Podle zprávy platformy DappRadar ve třetím čtvrtletí roku 2021 objem obchodů s NFT dosáhl 10,67 miliard amerických dolarů. V prosinci 2021 se také například dílo The Merge od digitálního umělce Pak prodalo za 91,8 milionu dolarů. Tento a mnoho dalších případů svědčí o tom, že trh s NFT nabírá na síle. To je také důvod, proč se NETGEAR rozhodl v této oblasti rozšířit svou působnost.

Propojení s krypto peněženkami

Od dubna 2022 si mohou sběratelé propojit své krypto peněženky Coinbase s digitálním plátnem Meural, navrženým přesně pro tento účel: technologii dneška a umění budoucnosti. NETGEAR tak rozšiřuje možnosti pro krypto peněženky, od počátku letošního roku již uživatelé mohli s platformou propojit své krypto peněženky MetaMask.

Majitelé všech typů Meuralu s účtem Coinbase (či MetaMask) se tedy nyní mohou velmi snadno připojit ke své peněžence přes webovou platformu Meural, vybrat si NFT, které chtějí na svém rámečku vidět, a díla budou nahrána na platformu spolu s ověřitelným QR kódem a souvisejícími metadaty.

"Bez ohledu na to, kde si NFT koupíte, si je můžete na Meural bez potíží prohlédnout. Žádný jiný digitální rámeček nenabízí stejný zážitek ze sledování umění, videí a fotografií," popisuje vylepšení Poppy Simpson, produktová a obsahová vedoucí NETGEAR Meural.

Detailní pokyny, jak připojit svou krypto peněženku k Meural, uživatelé najdou v online průvodci.

Digitální rámečky Meural: místo pro umění i rodinné fotografie

Nabídka digitálních rámečků Meural zahrnuje 15,6palcovou variantu a větší 21 a 27palcové verze. Všechny typy obsahují displeje s rozlišením Full HD (1920 x 1080), antireflexní úpravou a patentovanou technologií TrueArt. Disponují také Wi-Fi konektivitou. Uživatelé si mohou v rámečku zobrazovat fotky a prezentace ze svého telefonu nebo tabletu pomocí přidružené aplikace nebo karty MicroSD, přihlásit se k odběru vybraných sbírek uměleckých děl nebo zakoupit jednotlivá umělecká díla prostřednictvím aplikace.