NETGEAR a VuWall navázali partnerství. Společně posunou nasazování videostěn na novou úroveň

14.10.2021

Přepínače řady Pro AV od NETGEAR od nynějška dokážou naplno spolupracovat s řešeními pro ovládání videostěn společnosti VuWall. Z nové integrace a certifikace budou těžit řídicí místnosti, střediska krizového řízení, vládní agentury a firemní AV prostředí po celém světě.

Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů pro velké i malé firmy, oznamuje navázání partnerství s VuWall, globálním lídrem v oblasti systémů ovládání videostěn a jednotných řešení vizualizace. Certifikace AV přepínačů NETGEAR z řad M4250 a M4300 pro technologii ovládání videostěn od VuWall výrazně zkrátí dobu integrace a sníží náklady na nasazení videostěn. Nové partnerství tak podstatně urychlí rozvoj segmentu AV přes IP (AV-over-IP).

Ideální kombinace softwaru a hardwaru

Řady AV přepínačů NETGEAR M4250 a M4300 jsou nově certifikované pro bezproblémové fungování s ovladači VuScape, kodéry a dekodéry VuStream a platformou centralizované správy TRx od VuWall.

VuWall poskytuje interoperabilní platformu s otevřenou architekturou a nabízí univerzální řešení s výkonnými funkcemi, která zjednodušují správu více obrazovek. Síťové přepínače Pro AV od NETGEAR jsou zase přednastavené tak, aby zvládaly složité vícesměrné vysílání AV signálů a byly schopné spravovat obrovské množství dat v prostředích s vysokým síťovým provozem.

Společně NETGEAR a VuWall poskytují ideální kombinaci softwaru a hardwaru, která usnadňuje konfiguraci sítě, správu zdrojů a distribuci obsahu na větším množství obrazovek a na videostěnách v síti AV přes IP. Kromě škálovatelného a bezstarostného nasazení zajišťují také interoperabilitu mezi rozdílnými zařízeními sdílejícími stejnou síť, což umožňuje harmonickou spolupráci různých značek zařízení.

Výzva v oboru AV přes IP

Správa sítí AV přes IP, které obvykle obnášejí velký datový provoz, je známou výzvou v oboru. VuWall a NETGEAR zjednodušují konfiguraci a ovládání různých AV zařízení, směrování AV signálů pocházejících z velkého množství zdrojů, v různých zdrojových formátech, na velký počet obrazovek. Platforma pro správu TRx od VuWall spolu s řadami AV přepínačů M4250 a M4300 poskytují snadno použitelné uživatelské rozhraní typu drag-and-drop, které spojí kterýkoliv zdroj s kterýmkoliv displejem. Zjednodušenou konfiguraci a ovládání může používat kdokoliv, bez potřeby programování.

"Partnerství s VuWall bylo přirozené, protože sdílíme společný cíl pomoci komunitě AV integrátorů uspět v jejich nasazování AV přes IP. Kromě naší nabídky integrovaných technologií zaměřených na AV jsme se zavázali komunitu integrátorů vzdělávat a poskytovat jim podporu v projektovém designu," říká Laurent Masia, ředitel divize Spravovaných přepínačů a Pro AV služeb ve společnosti NETGEAR. "VuWall a NETGEAR přinášejí jednoduchost a modularitu, kterou trh vyžaduje a současně naplno využívají nejnovější technologický vývoj v oblasti grafiky, zpracování videa a AV sítí založených na IP," dodává.

"Jsme nadšení, že můžeme spolupracovat se společností NETGEAR. Investice do integrace a rozsáhlého testování interoperability pomáhá našim zákazníkům realizovat projekty podle plánu a v rámci předem určeného rozpočtu," říká Paul Vander Plaetse, zakladatel a generální ředitel společnosti VuWall. "Stejně jako mnoho jiných výrobců obohacujeme AV přes IP o výkon a flexibilitu, ale NETGEAR a VuWall navíc udělali maximum pro vývoj řešení, která jsou zaměřená na zjednodušení a použitelnost dnešní infrastruktury AV přes IP, což usnadňuje nasazování projektů a zvyšování produktivity."

Pokud se chcete dozvědět více o řešení NETGEAR a VuWall, podívejte se na webinář na vyžádání s názvem "Selecting the Right Building Blocks to Simplify Complex AV over IP Deployments".