Ještě rychlejší AV integrace. NETGEAR navázal partnerství se značkou Shure

05.09.2022

Společnost NETGEAR navázala partnerství s firmou Shure, předním výrobcem kvalitních audio zařízení. Díky tomu bude integrace při instalaci produktů Shure Microflex Ecosystem a přepínačů NETGEAR z AV řady M4250 mnohem rychlejší a spolehlivější. Integrátoři tak ušetří čas při konfiguraci zařízení, zatímco zákazníkům zajistí kvalitní a konzistentní zvuk.

AV přepínače na špičkové úrovni

Přepínače NETGEAR z AV řady M4250 jsou od základů vytvořené pro 1G AV přes IP (AV-over-IP) a vznikly na základě letitých zkušeností předních AV profesionálů. Uživatelské rozhraní dostupné v prohlížeči umožňuje klíčová nastavení AV sítě a volitelné profily pro oblíbená AV zařízení. Přepínače mají také elegantní přední panel s několika možnostmi montáže.

Nyní jsou přepínače z této řady nově vybaveny dvěma předinstalovanými profily Shure, které zajistí optimalizaci nastavení a přizpůsobení VLAN (virtuálních lokálních sítí) pro ovládání a zvuk při nasazování zařízení Microflex Ecosystem. Přepínače snadno rozdělují síťový provoz pro audio software Dante a Shure, což integrátorům poskytuje větší jistotu a bezproblémovou instalaci.

"Chápeme, že čas integrátorů i zákazníků je cenný," říká Chad Wiggins, zástupce viceprezidenta globálního produktového managementu a inovací ve společnosti Shure. "Díky spolupráci s NETGEAR mohou uživatelé, kteří instalují produkty Microflex Ecosystem do konferenčních místností a podnikové sítě, nasazovat naše řešení rychleji než kdy dříve. Shure se zavázal pokračovat v optimální kompatibilitě pro řadu M4250 a zlepšit celkový zážitek pro každého uživatele."

Společnosti Shure a NETGEAR úzce spolupracovaly, aby zajistily bezproblémovou interoperabilitu pro uživatelský profil AV řady M4250. Přepínače i zařízení Microflex Ecosystem prošly přísným testováním, aby dodržely vysoké standardy kvality, které dodržují obě společnosti.

Mezi kompatibilní produkty Microflex Ecosystem patří zejména stropní a stolní mikrofony (MXA920, MXA910, MXA310), mikrofony s lineárním uspořádáním (MXA710), procesor pro audiokonference (IntelliMix P300), USB audio síťové rozhraní (ANIUSB-MATRIX), síťový reproduktor (MXN5W-C) a tlačítko ztlumení (MXA).

Záruka a podpora AV přepínačů

Jako další výhodu poskytuje NETGEAR zákazníkům doživotní záruku, rychlou technickou podporu, výměnu do druhého pracovního dne a specializovanou podporu pro síťové problémy. Inženýrský tým NETGEAR také nabízí bezplatné služby návrhu sítě a podporu instalace.

"Společnost NETGEAR si i nadále uvědomuje evoluci probíhající v profesionálním AV světě a konkrétně pokroky v instalacích AV přes IP, které posunují to, co je v našem odvětví možné," řekl Laurent Masia, ředitel správy produktové řady spravovaných přepínačů společnosti NETGEAR. "Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s lídrem na trhu, jako je Shure, aby byly instalace co nejjednodušší a bezproblémové."

Pro další informace o oceněných řešeních Microflex Ecosystem kompatibilních s řadou přepínačů NETGEAR M4250, navštivte www.shure.com/mxecosystem. Informace o přepínačích NETGEAR M4250 najdete zde: www.netgear.com/business/wired/switches/fully-managed/m4250/avline/.