Jak na kybernetickou bezpečnost s NETGEAR Armor

09.12.2020

Současná doba práce z domu je skvělou příležitostí k vytváření zdravých online návyků a zvyšování povědomí o kybernetické bezpečnosti. V Netgearu je našim cílem nejen udržovat lidi ve spojení, ale také je udržovat v bezpečí. Ať už pracujete nebo se učíte z domova, sledujete svou novou oblíbenou show na Netflixu nebo si budujete ideální inteligentní dům se zařízeními IoT, je potřeba zůstat ve spojení více než kdy jindy. 

S rostoucím počtem zařízení však v našich domovech roste i počet potenciálních hrozeb. Dobrou zprávou je, že můžete zabezpečit celou svou síť pomocí ochrany kybernetického zabezpečení.

S NETGEAR Armor získáte neomezenou ochranu zařízení před kybernetickými hrozbami, jako je ransomware, malware, botnety a možnost sledovat úroveň ochrany vaší sítě. Služba aktivně blokuje známé škodlivé stránky a aplikace a zároveň vás vždy okamžitě upozorní v případě, kdy vy či někdo z vaší rodiny navštívíte webové stránky pokoušející se infikovat vaše zařízení či ukrást vaše osobní údaje. S NETGEAR Armor budete v bezpečí před kybernetickými útoky, ať jste doma nebo na cestách!

Často kladené otázky s pojené s NETGEAR Armor

  • Co je NETGEAR Armor?

NETGEAR Armor chrání vaši inteligentní domácnost a soukromé informace před internetovými hrozbami. Ve vašem routeru Wi-Fi je integrováno vícevrstvé kybernetické zabezpečení, které zajišťuje neomezený počet zařízení v domácí síti, jako je smartphone, notebook, chůva, inteligentní lednička a další. NETGEAR Armor zahrnuje zabezpečení Bitdefender, které poskytuje antivirovou a antimalwarovou ochranu, a Bitdefender VPN pro bezpečné procházení internetu pomocí šifrovaného připojení pro zařízení Windows, MacOS, Android a iOS.

  • Které produkty podporují NETGEAR Armor?

Mnoho ze současných produktů NETGEAR podporuje NETGEAR Armor, včetně vybraných routerů, síťových systémů a kabelových modemů v rodinách Nighthawk, Orbi a Nighthawk Pro Gaming.

  • Kolik zařízení pokrývá NETGEAR Armor v rámci zkušebního období a ročního předplatného?

Zkušební období i roční předplatné NETGEAR Armor chrání neomezený počet rodinných zařízení.

  • Co je zabezpečení Bitdefender?

Bitdefender chrání vaše zařízení před internetovými hrozbami - viry, červy, trojské koně, ransomware a spyware. Zabezpečení je součástí předplatného NETGEAR Armor a lze jej nainstalovat na vaše zařízení (Windows, MacOS, Android a iOS).

  • Může NETGEAR Armor chránit mé zařízení i na cestách?

Ano! NETGEAR Armor chrání vaše Wi-Fi zařízení a vaše soukromá data tím, že vám poskytuje další úroveň ochrany nad výchozí protokoly vašeho mobilního zařízení. S nainstalovaným softwarem Bitdefender Total Security na vašich mobilních zařízeních můžete bezpečně přistupovat k Wi-Fi kdekoli se stejnou úrovní zabezpečení, jaké si užíváte doma.