Cenově dostupné gigabitové přepínače s rozšířenou správou

26.04.2019

Malé a střední firmy jsou při svých obchodních aktivitách velmi často závislé na kvalitě firemní sítě. Ta se však v dnešní době potýká s výrazným nárůstem virtualizace a zvýšeným počtem cloudových služeb a aplikací, jako je VoIP, streamování videa či IP monitorování. Moderní přepínače NETGEAR jsou proto vybaveny technologiemi síťové inteligence, které jim pomáhají oddělit hlasové a video soubory od ostatních dat a následně každému z nich přidělit prioritu. To vše bez dodatečných nákladů a pokročilých IT znalostí.

Nové kovové přepínače řady Smart Managed Plus jsou vybaveny pěti (GS305E) a osmi (GS308E) gigabitovými ethernetovými porty a řadou pokročilých funkcí v podobě QoS, VLAN, IGMP snoopingu v1, v2 a v3 či zrcadlení portů. Jejich prostřednictvím jsou schopné reagovat na veškeré požadavky dnešního firemního prostředí a dosáhnout tak optimálního výkonu firemní sítě. Vysoce kvalitní zabezpečení poskytuje kombinace prevence před DoS útoky, loop detekce, kabelové diagnostiky a kontroly v případě bouřky.

Oba přepínače lze jednoduše instalovat, konfigurovat a spravovat prostřednictvím intuitivního webového rozhraní. Snadné a rychlé propojení přepínače s dodatečným zařízením v podobě pracovní stanice, datového úložiště či tiskárny umožňuje funkce plug-and-play. Přepínače pokrývá rozšířená tříletá hardwarová záruka a technická podpora poskytována po dobu 90 dnů od zakoupení produktů.