Co si uživatelé skutečně myslí o ethernetových přepínačích NETGEAR?

18.04.2019

Před několika měsíci jsme spojili síly s výzkumnou agenturou IT Central Station, abychom zjistili, co si jejich komunita myslí o našich ethernetových přepínačích. Z jednotlivých uživatelských recenzí jsme následně odhalili některé z vlastností, které přispívají k jejich pozitivním zkušenostem s těmito produkty. Které jsou ty nejčastější?

1. SNADNÉ POUŽITÍ

"Přepínače NETGEAR jsou ideálním řešením především pro malé a střední firmy. Doporučuji je každému a zároveň je upřednostňuji před ostatními. Mám je rád, líbí se mi také jejich cenová dostupnost. Využívám je zkrátka všude, kde je to možné," říká Jess H., seniorní systémový administrátor.

"Nemyslím si, že musíte být IT expertem, abyste mohli používat přepínače NETGEAR Insight. Je to opravdu jednoduché. Zařízení vás včas varuje, pokud děláte něco, co byste neměli. Představuje tak skvělé řešení pro ty, kteří nemají interní IT oddělení a nejsou detailně obeznámeni s tím, jak sítě spravovat. Vše je uživatelsky velmi přívětivé," uvádí Kiersten S., viceprezident účetního a personálního oddělení společnosti Parrish Consulting.

2. VZDÁLENÁ SPRÁVA

"Přepínače NETGEAR mohu snadno a přehledně spravovat odkudkoli, což je skvělé. Se starým typem přepínačů jste museli být připojeni do sítě pomocí LAN - existovala sice možnost jejich vzdálené správy, ale prostřednictvím počítače, přičemž vše bylo velmi složité. Nyní si pouze otevřete webové stránky, kde vidíte všechny své klienty, všechny své přepínače NETGEAR a můžete je spravovat přímo odtamtud. Ať už se to týká VLAN, zapínání a vypínání jednotlivých portů, restartování celého zařízení či aktualizace firmwaru," říká Jaret C., majitel společnosti Alpha Tech.

"Nástroje pro vzdálenou správu přepínačů jsou fantastické. Kombinace webové stránky a aplikace činí náš život mnohem jednodušší. Nemusím nikam chodit, veškeré změny a aktualizace mohu provádět na dálku. Stejně tak i monitorovat provoz na každém portu přepínače, díky čemuž mám neustálý přehled o případných komplikacích," uvádí Keith H., nezávislý konzultant v technologické společnosti.

3. ŠIROKÁ NABÍDKA

"Ve firmách, ve kterých jsem pracoval, to fungovalo skvěle. V jedné z nich jsme například na jednom místě budovy používali 8portové přepínače a na jiném 24 a 48portové přepínače. Propojil jsem je pomocí 10gigabitového SPF portu. Dosáhnete tak vysokého výkonu mezi jednotlivými zařízeními," říká James M., prezident společnosti poskytující technické služby.

"NETGEAR nabízí širokou škálu síťových zařízení a vybavení. Ať už se jedná o přepínače, přístupové body či firewally, v každé z těchto kategorií produktů má skutečný rozsah, který splňuje potřeby mé i našich zákazníků z řad podniků, pop shopů i jednotlivých členů rodiny," uvádí CTO jedné z technických společností.

Chtěli byste se dozvědět více? Další podrobnější recenze přepínačů NETGEAR si můžete přečíst zde (EN).