CES 2023: tři ocenění za inovace pro NETGEAR

09.01.2023

Společnost NETGEAR, přední globální výrobce inovativních síťových produktů pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb, byla na veletrhu Consumer Electronics Show (CES), který je nejvlivnější technologickou událostí svého druhu na světě, oceněna třemi prestižními tituly "CES 2023 Innovation Awards" v kategorii Počítačová periferní zařízení a příslušenství.


 NETGEAR Orbi WiFi 6 Mesh System (RBK863S)

Systém WiFi 6 Mesh řady Orbi 860 poskytuje bezkonkurenční rychlost, pokrytí a ochranu WiFi. Třípásmová síť Orbi je navržena tak, aby udržovala silné připojení s maximální rychlostí v každé místnosti vašeho domu i v jeho nejbližším okolí. Systém je připraven na budoucnost díky 10Gb ethernetovému portu podporujícímu vícegigové připojení k internetu. Má vylepšenou konstrukci antény pro vyšší výkon WiFi. Součástí nákupu je roční balíček NETGEAR Armor™, který poskytuje automatický ochranný štít proti internetovým hrozbám.

Dostupnost: Zařízení je dostupné na evropském trhu za doporučenou cenu 1 599 EUR (přibližně 37 750 Kč).


 Insight Managed WiFi 6E Tri-Band Access Point (WAX630E)

První třípásmový přístupový bod WiFi 6E WAX630E je ve své třídě nejvýkonnějším přístupovým bodem pro malé a střední podniky.

Poté, co během pandemie koronaviru skokově vzrostl počet zařízení připojených k internetu a celkově se změnil způsob a kapacita používání internetu, byly malé a střední firmy donuceny hledat nové možnosti bezdrátového připojení, které zvyší jeho výkon, efektivitu a propustnost. Zařízení WAX630E odpovídá na každý z těchto požadavků tím, že poskytuje všechny funkce a možnosti přístupových bodů WiFi 6 a zároveň podporuje nové širší 6GHz pásmo WiFi. Díky snadnému lokálnímu i vzdálenému nastavení, zabezpečení na podnikové úrovni a správě pomocí nástroje NETGEAR Insight představuje WAX630E novou oblast konektivity pro malé a střední podniky.

Dostupnost: Zařízení je dostupné na evropském trhu za doporučenou cenu 479 EUR (přibližně 11 500 Kč).


NETGEAR Orbi Quad-band WiFi 6E Router (RBRE960)

Orbi RBRE960 je nejvýkonnější router společnosti NETGEAR. Konstrukčně vychází z oceňovaného Mesh systému RBKE963 a pracuje ve standardu WiFi 6E, tedy ve frekvenčním pásmu 6 GHz které umožňuje dosahovat až multigigabitových rychlostí přenosu dat. Díky 16 WiFi 6 streamům, což je nejvyšší možná specifikace, zajišťuje Orbi RBRE960 maximální propustnost a dosah pro nová i starší zařízení. Je ideální pro majitele malých domů nebo obyvatele bytů, kteří touží po nejlepším výkonu WiFi a také po flexibilitě, kterou lze snadno rozšířit na síť Orbi mesh

Dostupnost: Aktuálně dostupné pouze na americkém trhu za doporučenou cenu 599,99 USD (přibližně 13 500 Kč).