10portový přepínač NETGEAR s flexibilním PoE budgetem a vzdálenou správou

10.07.2019

Představujeme Vám zbrusu nový firemní 10portový gigabitový přepínač GS110TPP řady Smart Managed Pro. Zařízení nabízí snadnou instalaci a správu, gigabitové PoE+ připojení s možností flexibilního navýšení PoE budgetu, řadu pokročilých funkcí ve vrstvách L2+ a L3 Lite, vzdálenou cloudovou správu i doživotní záruku!

Přepínače řady Smart Managed Pro jsou speciálně navrženy pro konvergované sítě, v nichž jsou veškeré zvuky, videa a data přenášeny přes jednu síťovou platformu. Vedle efektivního fungování sítí nabízí tato zařízení také snadnou správu a úsporu provozních nákladů, díky čemuž jsou ideálním řešením zejména pro vysoce pokročilé malé a střední organizace hledající optimální kombinaci funkčnosti, výkonu a přidané hodnoty. Nový přepínač GS110TPP je vybaven celkem deseti gigabitovými porty, osm z nich s podporou PoE+. Každý z těchto portů poskytuje výkon o velikosti 30 wattů s celkovým PoE budgetem 120 W. Ten lze v případě potřeby výměnou napájecího adaptéru kdykoli navýšit až na 190 W. Součástí zařízení je také široká řada pokročilých funkcí ve vrstvách L2+ a L3 Lite, zajišťujících rychlý přenos dat a špičkové zabezpečení. Patří mezi ně například podpora VLAN, L2/L3/L4 ACL, QoS, IGMP Snooping, zrcadlení portů, rate limiting, priority queuing, kontrola PoE v rámci jednotlivých portů, automatická DoS prevence či kabelová diagnostika.

Přepínač GS110TPP lze snadno instalovat a spravovat prostřednictvím intuitivního uživatelského webového rozhraní (GUI) a nástrojů Smart Control Center a Network Management System. V případě potřeby je zařízení plně kompatibilní také se službou NETGEAR Insight, jež uživatelům nabízí možnost rychlého a snadného nastavení, konfigurace, správy a monitorování zařízení i celé sítě odkudkoli na světě prostřednictvím mobilní aplikace či webového portálu NETGEAR Insight.

Přepínač je dostupný v bezvětrákovém provedení s možností umístění na stůl či zeď místnosti. Na zařízení se vztahuje doživotní hardwarová a Next Business Day záruka.