Novinky

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový dvoupásmový Wi-Fi router R6800. Novinka nabízí spolehlivé a bezpečné vysokorychlostní připojení pro více než 20 zařízení současně. Zároveň je vybavena širokou řadou funkcí umožňujících snadnou správu a sdílení obsahu.

Společnost NETGEAR uvádí na trh inteligentní monitorovací systém Arlo Baby. Novinka nabízí "tvář" oblíbených dětských hraček a širokou řadu špičkových funkcí pro zajištění bezpečí nejmenších členů rodiny.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh dva nové neřiditelné gigabitové ethernetové přepínače řady GS300. Kompaktní pětiportový model GS305P poslouží především domácím uživatelům, výkonný 48portový model GS348 je pak určen především pro posílení infrastruktury v podnikovém prostředí.

Společnost NETGEAR získala prestižní ocenění European Hardware Awards 2017 v kategorii "Nejlepší router" a obhájila tak svou pozici vítěze z loňského roku. Oceněným produktem se stal Wi-Fi router NETGEAR Nighthawk X10 (R9000), který ve finále porazil dalších osm konkurenčních produktů.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh novou verzi úspěšného Wi-Fi routeru R7000. Model R7000P nabízí veškeré inovativní funkce svého předchůdce, k nimž navíc přidává Wi-Fi standard AC2300 a technologii MU-MIMO, jež výrazně zvyšují jeho rychlost a spolehlivost bez ohledu na počet připojených mobilních zařízení.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh trojici ethernetových přepínačů řady ProSAFE. Modely GS510TLP, GS510TPP a GS418TPP mají totožnou funkční výbavu, liší se pouze počtem PoE portů a PoE kapacitou, a umožňují flexibilně pokrýt potřeby malých a středně velkých firem v oblasti konvergovaných bezdrátových sítí.

Společnost NETGEAR uvádí na trh nový osmiportový přepínač Nighthawk S8000. Zařízení navržené speciálně pro potřeby přehrávání mediálního 4 K obsahu, gamingu a virtuální reality nabízí svým uživatelům stabilní a výkonné připojení k síti s důrazem na rychlý a plynulý streaming dat. Nighthawk S8000 zároveň přináší uživatelsky maximálně přívětivé...

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh novou bezdrátovou bezpečnostní kameru Arlo Pro s dobíjecími bateriemi. Novinka disponuje vysoce kvalitním obrazem, obousměrným audiosystémem, pohybovými a zvukovými senzory, smart sirénou a lokálním i cloudovým úložištěm.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh bezdrátový přístupový bod WAC510. Zařízení určené pro malé a střední firmy vyniká především svou snadnou konfigurací a správou prostřednictvím zdarma dostupné mobilní aplikace.