Novinky

Společně s řešením NETGEAR Insight vstupuje na trh také nový bezdrátový přístupový bod a čtveřice firemních osmiportových ethernetových přepínačů, které lze současně konfigurovat a následně vzdáleně spravovat a monitorovat odkudkoli prostřednictvím mobilní aplikace.

Nastavení a správa síťových produktů malých a středních firem představovaly až dosud časově a finančně náročný proces vyžadující individuální nastavení každého z dílčích zařízení. Společnost NETGEAR nyní přichází s unikátním řešením v podobě bezplatné mobilní aplikace NETGEAR Insight, jejímž prostřednictvím lze snadno nakonfigurovat více zařízení...

Společnost NETGEAR přichází na trh s novým Wi-Fi systémem Orbi Pro, prvním unikátním Wi-Fi řešením navrženým speciálně pro potřeby malých a středně velkých firem. Novinka nabízí především rychlé bezdrátové připojení s širokým pokrytím, tři oddělené Wi-Fi sítě s odlišným omezením přístupu a snadnou správu prostřednictvím mobilní aplikace.

Společnost NETGEAR uvádí na trh novou řadu šestipozicových a osmipozicových síťových datových úložišť ReadyNAS s prodlouženou pětiletou zárukou. Modely RN426 a RN428 jsou vybaveny nejnovějším operačním systémem ReadyNAS OS 6.7, který kromě rychlého a spolehlivého zálohování dat na úrovni datových bloků nabízí také špičkové zabezpečení s pěti...

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový 24-portový gigabitový PoE+ přepínač GS724TPv2 řady Smart Managed Pro. Zařízení určené především pro potřeby malých a středně velkých firem nabízí vedle vysokého výkonu a hustoty PoE připojení také rozsáhlou řadu přepínacích i bezpečnostních funkcí.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh nový dvoupásmový Wi-Fi router R6800. Novinka nabízí spolehlivé a bezpečné vysokorychlostní připojení pro více než 20 zařízení současně. Zároveň je vybavena širokou řadou funkcí umožňujících snadnou správu a sdílení obsahu.

Společnost NETGEAR uvádí na trh inteligentní monitorovací systém Arlo Baby. Novinka nabízí "tvář" oblíbených dětských hraček a širokou řadu špičkových funkcí pro zajištění bezpečí nejmenších členů rodiny.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh dva nové neřiditelné gigabitové ethernetové přepínače řady GS300. Kompaktní pětiportový model GS305P poslouží především domácím uživatelům, výkonný 48portový model GS348 je pak určen především pro posílení infrastruktury v podnikovém prostředí.

Společnost NETGEAR získala prestižní ocenění European Hardware Awards 2017 v kategorii "Nejlepší router" a obhájila tak svou pozici vítěze z loňského roku. Oceněným produktem se stal Wi-Fi router NETGEAR Nighthawk X10 (R9000), který ve finále porazil dalších osm konkurenčních produktů.

Společnost NETGEAR uvádí na český a slovenský trh novou verzi úspěšného Wi-Fi routeru R7000. Model R7000P nabízí veškeré inovativní funkce svého předchůdce, k nimž navíc přidává Wi-Fi standard AC2300 a technologii MU-MIMO, jež výrazně zvyšují jeho rychlost a spolehlivost bez ohledu na počet připojených mobilních zařízení.